Zespół powróci z rozszerzoną wersją swojego pierwszego pełnego albumu. Sprawdźcie wszystkie dotychczasowe zapowiedzi krążka w naszym artykule.

AKTUALIZACJA: 10 stycznia

ENHYPEN powróciło z „DIMENSION : ANSWER”. Jest to pierwszy comeback z rozszerzoną wersją albumu. Utwór tytułowy Blessed-Cursed to mieszanka hip-hopu i rocka. W MV możemy dostrzec wykorzystanie obiektywu typu „rybie oko”, który był charakterystyczny dla teledysków z początku lat 90. i końca 2000 roku. 

 
Na płycie oprócz nowych kawałków takich jak: Blessed-Cursed, Polaroid Love, Outro: Day2,  znalazły się także piosenki z poprzedniego albumu. Całego krążka możecie przesłuchać m.in. na Spotify.

 

AKTUALIZACJA: 6 stycznia

Nadrabiamy promocję „DIMENSION : ANSWER”. Wysłuchajcie skrótu nowych utworów, które znajdą się na płycie obok tych, które znacie już z poprzedniego krążka. Obejrzyjcie też plakat promujący singiel Blessed-Cursed, a także najnowsze indywidualne teasery wideo do niego.

 
 
 
 
 
 
 

 

AKTUALIZACJA: 2 stycznia

Obejrzyjcie kolejną porcję zdjęć i wideo od ENHYPEN. Zespół podzielił się także listą utworów, które znajdą się na płycie. Singlem tytułowym zostało Blessed-Cursed

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oryginalny post: Na początku grudnia informowaliśmy Was o planowanym comebacku ENHYPEN. Zgodnie z zapowiedzią, zespół rozpoczął promocję „DIMENSION : ANSWER”, którego premierę wyznaczono na 10 stycznia 18:00 KST (10:00 czasu polskiego).

26 grudnia zostały opublikowane natomiast pierwsze grafiki dotyczące nadchodzącego albumu, w tym harmonogram jego promocji. Kolejnego dnia zaprezentowano pierwsze zdjęcie teaserowe. Poniżej znajdziecie wszystkie dotychczasowe materiały promocyjne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter ENHYPEN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.