Na początku września CLC wróciło po raz trzeci w tym roku. Girlsband nadal luźno trzyma się tematyki siły kobiet i ich niezależności. Co dziewczęta przygotowały tym razem?

Po bardzo mocnych No z początku roku oraz ME (美) z maja przyszedł czas na powiew świeżości i lekkość brzmień. Grupa nie odeszła zbyt daleko od zdecydowanego girl power, które towarzyszyło im już od jakiegoś czasu. Tym razem jednak dostaliśmy historię o silnej kobiecie, opakowaną w dużo zwiewniejszy i bardziej kolorowy koncept. 

Tekst Devil został napisany przez Seo Ji Eum, autorkę słów do piosenek popularnych gwiazd k-popu, jak na przykład Taemin, EXO, Monsta X, Hyolyn czy Red Velvet. Swój wkład w pracę nad utworem miała także członkini CLC, Yeeun. Numer opowiada o tytułowym diable, który drzemie uśpiony w kobiecie. Pewna osoba przekroczyła jednak wszelkie granice, a wtedy zła, mściwa natura bohaterki dała o sobie znać. Ta bowiem nie da sobie w kaszę dmuchać i pragnie ukrócić działania, które w nią godzą. Wszystkiemu towarzyszy niepozorne retro brzmienie, stworzone przez grupę producentów pracujących wcześniej nad piosenkami m.in. Little Mix, Kylie Minogue, Roksany Węgiel, czy też EXO-CBX i MAMAMOO. 

W teledysku zobaczymy CLC w dwóch odsłonach – jednej, pełnej wyrazistych kolorów oraz drugiej, mrocznej i ponurej. Klip świetnie koresponduje z tekstem Devil. Bohaterki wideo robią sobie na złość i bez wyrzutów sumienia chcą wyrządzić krzywdę drugiej osobie. 

Cube Entertainment udostępniło nagranie dance practice girlsbandu. Obejrzycie je poniżej:

 

źródło zdjęcia: YouTube
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.