Na początku przyszłego roku kapela z JYP Entertainment wystąpi w Warszawie.

AKTUALIZACJA: 29 listopada

Poznaliśmy dzisiaj ceny biletów oraz datę rozpoczęcia ich sprzedaży. Tastemakerzy będą mogli kupić wejściówki od 4 grudnia o 12:00, natomiast do regularnej sprzedaży trafią 6 grudnia o 12:00. Wszystkie szczegóły znajdziecie na grafice poniżej oraz na oficjalnej stronie organizatora. MyMusicTaste udostępniło także wyjątkowe wideo, w którym DAY6 zaprasza fanów na koncerty. 

 

AKTUALIZACJA: 20 listopada

MyMusicTaste podzieliło się pierwszymi szczegółami trasy DAY6 po Europie. Koncert w Warszawie odbędzie się 24 stycznia 2020 roku w Progresji. Już niebawem MMT ma udostępnić więcej informacji na temat biletów. Szukać ich możecie pod tym adresem.

AKTUALIZACJA: 9 września

DAY6 udostępniło klip zapowiadający zbliżającą się trasę. Obejrzyjcie go poniżej:

Oryginalny post: Wraz z ogłoszeniem lipcowego comebacku, DAY6 podzieliło się informacją o starcie drugiej światowej trasy koncertowej. O północy 2 lipca czasu koreańskiego na social media zespołu pojawiła się szczegółowa rozpiska tournée. Kapela odwiedzi łącznie dziesięć europejskich miast. Jednym z przystanków trasy została Warszawa. Grupa zawita do Polski 24 stycznia 2020 roku. Nie są znane jednak żadne szczegóły koncertu. 

Przypomnijmy, że DAY6 jest aktualnie w trakcie promocji swojego piątego mini-albumu „The Book Of Us: Gravity”. Płytę usłyszymy w połowie lipca.

 

źródło zdjęcia: Oficjalna Strona DAY6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.