Girlsband powstały w pierwszym sezonie “Produce 101” ponownie stanie na scenie.

Na social media Studio Blu pojawiło się oświadczenie dotyczące comebacku I.O.I. Dziewczęta, które tryumfowały w debiutanckiej odsłonie “Produce 101” ponownie wspólnie pojawią się na scenie w październiku. W powrocie będzie brało udział dziewięć członkiń girlsbandu, bez Somi oraz Yeonjung. Pozostała grupa już zaczęła prace nad sesją zdjęciową do krążka. Warto dodać jeszcze, że za organizację harmonogramu zespołu będą odpowiadać zarówno wspomniane Studio Blu, jak i Swing Entertainment.

Przeczytajcie tłumaczenie oświadczenia z social media:

Dzień dobry, tutaj I.O.I.

Na naszym ostatnim koncercie obiecałyśmy, że ponownie się spotkamy. Każda z nas ciężko pracowała na swoim własnym polu [kariery], zawsze marząc o powrocie do naszych fanów.

Zdecydowałyśmy, że w październiku 2019 roku, Kim Sejeong, Choi Yoojung, Chungha, Kim Sohye, Zhou Jieqiong (Kyulkyung), Jung Chaeyeon, Kim Doyeon, Kang Mina i Im Nayoung po raz kolejny staną przed Wami pod nazwą I.O.I.

Chciałyśmy spotkać się z fanami najszybciej jak się da. Jednakże Jeon Somi i Yoo Yeonjung nie mogły tym razem się do nas przyłączyć, [ale] będą nam kibicować i dawać siłę z boku.

Będziemy dalej komunikować się w związku z przygotowaniami I.O.I oraz harmonogramem promocji. Jeszcze raz, bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się dobrymi wiadomościami z fanami, którzy na nas czekali.

Przypomnijmy, że I.O.I zadebiutowało w 2016 roku, a kontrakty grupy potrwały do końca stycznia 2017. Od tamtego czasu członkinie girlsbandu realizowały się w innych zespołach lub w solowej karierze.

 

źródło:(1)(2)(3)(4)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter I.O.I

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.