Artysta zdobywa coraz większe zainteresowanie nie tylko w Korei. Nie pozwala o sobie zapomnieć i wydaje kolejne single. Zobaczcie, co u niego słychać!

Kolejny raz możemy usłyszeć Crusha w telewizyjnej dramie. Tym razem jest to czwarty utwór z nowego serialu TvN „Goblin” (również pod nazwą „Guardian: The Lonely and Great God”). Beautiful to piosenka o życiu, które jest piękne, gdy towarzyszy się ukochanej osobie. Wokalista ma ciepły i głęboki głos.

Dzień po wydaniu singla, teledysk obejrzano już ponad pół miliona razy. Nie umknęło to też uwadze notowaniom, na których Crush zajmuje drugie miejsce, zaraz za nowym kawałkiem BIGBANG, FXXT IT. Beautiful  jest blisko osiągnięcia all-kill.

Nie jest to pierwszy utwór Crusha na soundtracku z dramy. Fani mogli go usłyszeć już dwa lata temu w duecie z Punch do „It’s Okay, That’s Love”.

Na początku grudnia piosenka Don’t Forget z udziałem Taeyeon została nominowana do prestiżowej nagrody The 31st Golden Disc Awards w kategorii ’Digital Release Record of the Year’. Ta statuetka, przyznawana od 1986 roku, wyróżnia najlepszych artystów w Korei Południowej. Wydarzenie jest uznawane za najbardziej sprawiedliwe i obiektywne nagrodzenie muzyków w kraju.

Z tą samą piosenką Crush zdobył statuetkę MAMA 2016 w kategorii 'Najlepszy Męski Solo Występ Wokalny’.


źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.