Zobaczyliśmy pierwsze teasery zapowiadające powrót Red Velvet.

AKTUALIZACJA: 30 stycznia

Dzień przed oficjalną premierą nowego teledysku Red Velvet, grupa podzieliła się z nami szczegółami nowego albumu. Na „Rookie” znajdziemy sześć utworów. Krążek wyglądem przypomina książkę i jest dostępny z pięcioma okładkami. Do płyty dołączony jest również 72-stronicowy photobook, jeden z trzech plakatów i jedna z dziesięciu kart z wybraną członkinią girlsbandu. Sprawdźcie szczegóły w galerii poniżej.

 

 

Na oficjalnej stronie Red Velvet, jak i na Instagramie zespołu znaleźć mogliśmy grupowe zdjęcia promocyjne.

 

AKTUALIZACJA: 29 stycznia

Promocyjne fotografie „Rookie” należały dzisiaj do Yeri. Jak zawsze musieliśmy znaleźć ją wśród innych zdjęć na oficjalnej stronie zespołu. Zobaczcie teasery poniżej (aby powiększyć należy kliknąć)!

 

 

AKTUALIZACJA: 28 stycznia

Na nowych zdjęciach promocyjnych zobaczyliśmy Joy! Sprawdźcie wszystkie poniżej (aby powiększyć należy kliknąć).

 

AKTUALIZACJA: 27 stycznia

 Oficjalna strona zespołu znów zmieniła wygląd, ujawniając nam drugi zwiastun Rookie.

AKTUALIZACJA: 26 stycznia

Pierwsze występy Red Velvet z nową piosenką zobaczymy 3 lutego w KBS Music Bank. Wytwórnia podzieliła się też teaserowymi zdjęciami Irene, które były ukryte, tak samo jak fotografie Seulgi i Wendy. Zobaczcie je poniżej (żeby powiększyć należy kliknąć)!

 

AKTUALIZACJA: 25 stycznia

Na nowej płycie Red Velvet znajdziemy 6 utworów, w tym tytułowe Rookie. Będzie to funkowa piosenka w stylu groove pop. Na stronie głównej zespołu pojawił się tym razem napis „Watch Me” (ang. obejrzyj mnie). Po kliknięciu na telewizor zobaczyliśmy zwiastun nowej produkcji.

AKTUALIZACJA: 24 stycznia

SM Entertainment poinformowało, że „Rookie” będzie czwartym mini-albumem Red Velvet. Wytwórnia poinformowała również, że grupa ma w planach pełnowymiarowe promocje krążka. Zobaczyliśmy też zdjęcia promocyjne z udziałem Wendy, którą, podobnie jak wczoraj Seulgi, musieliśmy znaleźć na oficjalnej stronie zespołu (żeby powiększyć należy kliknąć). 

 

Oryginalny post: Jak informowaliśmy wcześniej, najmłodszy girlsband SM Entertainment wyda w przyszłym miesiącu nowy materiał. Wytwórnia nie wyjawiła jednak jeszcze wielu informacji. Na razie wiemy, że nowa piosenka Red Velvet będzie nazywać się Rookie i usłyszymy ją już 1 lutego.

O 17:00 czasu polskiego oficjalna strona zespołu zmieniła swój wygląd. Nad wieloma zdjęciami widniał napis „Find Me!” (ang. znajdź mnie). Po kliknięciu odpowiedniej fotografii Seulgi zobaczyliśmy teasery z jej udziałem w formie książki. Znajdziecie je poniżej (żeby powiększyć należy kliknąć):

 

Jesteście podekscytowani powrotem Red Velvet?

 

źródło:(1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.