EXO opublikowało kolejną wiadomość z EXO Planet. 

AKTUALIZACJA: 4 września
Comeback EXO już jutro! Zobaczyliśmy dzisiaj okładkę albumu oraz zwiastun teledysku do Power:

 

AKTUALIZACJA: 3 września
SM Entertainment opublikowało ostatnie indywidualne teasery „THE WAR: The Power of Music”. Zobaczymy na nich D.O. oraz lidera grupy, Suho.

AKTUALIZACJA: 2 września
Na dzisiejszych teaserach zaprezentowali się Chanyeol oraz Baekhyun.

 

AKTUALIZACJA: 1 września
Wytwórnia podzieliła się grafiką ze szczegółami fizycznej wersji albumu. Rozszerzone „THE WAR” jest stworzone w rysunkowym stylu. Zamiast standardowego photobooka, znajdziemy w nim komiks i cztery rodzaje kart: grupową, superbohatera, podwójną (według par z teaserów) oraz klasyczną, ze zdjęciem. Wszystko znajdziecie w galerii poniżej:

Oprócz tego, pojawiły się kolejne zapowiedzi w formie gifów. Znaleźli się na nich Xiumin oraz Chen.

 

AKTUALIZACJA: 31 sierpnia
Oprócz Power, na albumie znajdą się dwie dodatkowe piosenki: Sweet Lies oraz Boomerang. W pisanie słów do pierwszej z nich zaangażowany był Chanyeol. Pierwszy występ grupy z tytułowym singlem zobaczymy 7 sierpnia w M!Countdown.

Opublikowane zostały także indywidualne teasery. Zaprezentowali się na nich najmłodsi członkowie EXO – Kai oraz Sehun.

AKTUALIZACJA: 30 sierpnia
SM Entertainment podzieliło się szczegółami albumu. Rozszerzona wersja „THE WAR”, „THE WAR: The Power of Music”, zadebiutuje 5 września o 18:00 KST (11:00 naszego czasu). Na płycie znajdzie się łącznie 12 utworów – 9 z podstawowej wersji oraz 3 nowe. Tytułowym singlem krążka zostało Power. Piosenka opisywana jest jako energiczny kawałek EDM, w którym usłyszymy syntezatory i mocny beat. Rozpoczęła się już także przedsprzedaż albumu.

EXO udostępniło także kolejny filmowy zwiastun comebacku. Zdradza on koncept najnowszego klipu. W wideo członkowie zostali zaprezentowani wraz ze swoimi mocami. Brakuje jednak kuli mocy światła Baekhyuna, na co zwraca także uwagę głos robota towarzyszący nam w filmiku. Na końcu możemy usłyszeć fragment Power.

Oryginalny post: Tydzień temu w sieci pojawił się pierwszy tajemniczy klip od zespołu – więcej informacji o nim znajdziecie TUTAJ. SM Entertainment potwierdziło także comebackowe plany grupy. Boysband ma wydać rozszerzoną wersję albumu „THE WAR” na początku września. Nie są jednak jeszcze znane szczegóły nowego wydawnictwa. 

Dzisiaj EXO podzieliło się drugą wiadomością z EXO Planet. W klipie zobaczymy członków zespołu, spędzających czas w pokoju urządzonym w stylu retro. Na ścianie znajduje się między innymi plakat, który złożono z 9 kart z wersji A krążka „THE WAR”. Grafiki oraz nowe logo sugerują komiksowy koncept. W wideo pojawia się także hasło 'POWER’, co po angielsku oznacza 'moc’. 

Wszystkie informacje o comebacku EXO znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.