W odpowiedzi na trwające zagrożenie epidemiologiczne, promotor festiwalu, grupa AEG, zdecydowała się na odwołanie tegorocznej edycji imprezy.

Tegoroczna Coachella miała być jednym z najważniejszych momentów dla fanów BIGBANG oraz Epik High. Obie formacje miały pierwotnie zagrać na Pustyni Kolorado w kwietniu, jednak z powodu panującej pandemii COVID-19 organizatorzy zdecydowali się przenieść wydarzenie na październik. Portal Billboard podał 10 czerwca, że Coachella pójdzie w ślady wielu innych festiwali muzycznych, tym samym odwołując tegoroczną edycję imprezy. Na ten moment organizatorzy nie zabrali głosu w tej sprawie. 

Przypomnijmy, że set BIGBANG miał być pierwszym publicznym wystąpieniem grupy po zakończeniu służby wojskowej przez G-Dragona, T.O.P, Daesunga oraz Taeyanga. YG Entertainment potwierdziło również, że członkowie zespołu zdecydowali się na kontynuowanie współpracy z agencją. Epik High miało natomiast wystąpić na festiwalu po raz drugi w swojej karierze, tym samym stając się jedyną koreańską grupą, która dwukrotnie tego dokonała.

źródło: (1)
źródło zdjęcia: ygfamily.com/Oficjalny Instagram Tablo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.