WOODZ (Cho Seung Youn) za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformował fanów, że niedługo wyda swój nowy album. Premiera jest przewidziana na 15 marca.

AKTUALIZACJA: 15 marca

Najnowszy teledysk WOODZ jest już dostępny! Możecie obejrzeć go poniżej:


 

AKTUALIZACJA: 11 marca

Artysta, w ramach promocji z nowym albumem, wystąpił przedpremierowo w MCOUNTDOWN z piosenką Touché, która znajduje się na albumie.

 

AKTUALIZACJA: 9 marca

WOODZ podzielił się dzisiaj z fanami highlight medley nadchodzącego albumu „SET”.


 

AKTUALIZACJA: 8 marca

Dzisiaj, na oficjalnych profilach artysty, ukazał się teaser nadchodzącego MV do piosenki FEEL LIKE. Godzina premiery nie jest jeszcze znana.

 


 

AKTUALIZACJA: 4 marca

WOODZ w czerwieni to zdecydowanie coś, co podoba się fanom piosenkarza.

AKTUALIZACJA: 3 marca

Dzisiejsze zdjęcia, w porównaniu do wczorajszych, są utrzymane w dużo mroczniejszym stylu, co jeszcze bardziej podsyca oczekiwanie na powrót artysty.

AKTUALIZACJA: 2 marca

WOODZ podzielił się dzisiaj z fanami kolejnymi zdjęciami promocyjnymi. Tym razem są utrzymane w minimalnym, wręcz artystycznym stylu, który idealnie pasuje do piosenkarza.

AKTUALIZACJA: 1 marca

Na oficjalnym Twitterze piosenkarza pojawiły się dzisiaj zdjęcia, zapowiadające koncept nadchodzącego comebacku.

Oryginalny wpis: W poniedziałek, 22 lutego, piosenkarz na swoich oficjalnych social media opublikował tajemniczy teaser, zapowiadający jego nadchodzący comeback. Całość możecie sprawdzić poniżej:

Następnego dnia poznaliśmy nazwę albumu, który będzie zawierał single. „SET” swoją premierę będzie miało 15 marca. Godzina jak na razie nie jest znana.

Według planu promocji, opublikowanego na Twitterze piosenkarza możemy spodziewać się zdjęć konceptowych, teasera do MV oraz highlight medley, zawierające skrót wszystkich utworów z najnowszej płyty.

Na albumie znajdą się trzy utwory, do których tekst napisał sam artysta – FEEL LIKE – piosenka promująca album, Touché z udziałem MOON oraz Rebound, do którego WOODZ skomponował także muzykę.

Ostatni comeback piosenkarza miał miejsce w listopadzie zeszłego roku. Promował się on wtedy z piosenką BUMP BUMP pochodzącą z mini-albumu „Woops!”. WOODZ pojawi się w marcu na koncercie online KCON:TACT 3. 

 

 

źródło zdjecia: Oficjalny Twitter WOODZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.