SM Entertainment ogłosiło, że wokalista EXO będzie brał ślub. Wraz z narzeczoną spodziewają się również dziecka.

Wytwórnia muzyka wydała oświadczenie w tej sprawie. Przeczytajcie jego tłumaczenie:

Dzień dobry, tutaj SM Entertainment.

Chen spotkał kogoś wyjątkowego i weźmie z tą osobą ślub. Panna młoda nie jest celebrytką, a uroczystość będzie prywatna i odbędzie się jedynie w towarzystwie najbliższej rodziny.

Z szacunku dla opinii ich rodzin, ślub i wszystko z nim związane zostanie przeprowadzone bez udziału mediów, więc prosimy fanów i reporterów o zrozumienie.

Chen nadal będzie pracował ciężko jako artysta.

Prosimy o wiele życzeń i gratulacji dla Chena.

Dziękujemy.

SM Entertainment potwierdziło także, że para spodziewa się dziecka. W związku z tym, że wybranka muzyka nie jest osobą znaną, agencja nie będzie ogłaszać szczegółów takich, jak miesiąc ciąży czy jej przebieg. Chen natomiast podzielił się z fanami odręcznie napisanym listem, którego tłumaczenie znajdziecie poniżej:

Dzień dobry, tutaj Chen.

Piszę to, bo chcę powiedzieć coś naszym fanom. Pomimo tego, że jestem zdenerwowany i niepewny,  jak to ująć w słowa. Chcę wyznać to Wam, jako pierwszym, bo obdarzyliście mnie tak wielką miłością, nawet jeżeli [pisząc to] popełnię jakieś błędy.

Mam dziewczynę, z którą chciałbym spędzić resztę swojego życia.

Chociaż najpierw się obawiałem, jak ta sytuacja dalej się potoczy, chciałem jak najszybciej poinformować o tym członków mojego zespołu, wytwórnię i dumnych ze mnie fanów, żebyście wszyscy nie byli zbyt zaskoczeni. Rozmawiałem z członkami [EXO] i agencją.

W trakcie tego wszystkiego zdarzyło nam się wielkie błogosławieństwo. Ponieważ nie była to sytuacja, którą ze wszystkimi omawiałem i mogłem zaplanować w niej wszystko, zdziwiłem się, ale to błogosławieństwo dało mi siłę.

Skoro nie mam już czasu na rozmyślanie jak i kiedy Wam to powiedzieć, postanowiłem zdać się po prostu na odwagę.

Dziękuję członkom mojego zespołu, którzy szczerze mi pogratulowali po usłyszeniu tych wiadomości oraz oczywiście fanom, którzy obdarzają mnie taką wielką miłością, mimo że nie jestem idealny.

Nigdy nie przestanę być wdzięczny za to wszystko, zawsze będę starał się najlepiej jak mogę, by odpłacić za całą miłość, którą mi daliście.

Dziękuję Wam zawsze.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter EXO

  1. Gratulacje dla naszego elektrycznego mężczyzny, który planuje sobie przyszłość z swoją ukochaną. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ❤❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.