Raper iKON brał udział w tworzeniu oficjalnej piosenki światowych rozgrywek LoLa.

Obecnie trwa 8. edycja Mistrzostw Świata w League of Legends organizowanych w Korei. Z tej okazji Bobby z iKON pracował przy nagraniach remiksu oficjalnej piosenki eventu. Utwór pojawił się na oficjalnym kanale LoLa, gdzie jest promowany zdaniem „Same umiejętności nie wystarczą, by zdobyć szczyt. Tylko ci dość ambitni, by powstać i wznieść się ponad innych, wejdą na sam wierzchołek”.

Oryginalna wersja RISE miała swoją premierę cztery tygodnie temu. Jej autorami jest grupa The Glitch Mob, DJ Mako oraz The World Alive. Utwór otrzymał pozytywne reakcje od fanów gry, a w serwisie YouTube zebrał ponad 4,7 miliona wyświetleń. Remiks, w którym Bobby brał udział, nadał numerowi innego charakteru. Oprócz mocnych i emocjonalnych wokali, raper dodał od siebie hip-hopowy vibe, co zaskakująco dobrze współgra z oryginalną melodią.

LoL World Championship to obecnie najpopularniejsze zawody esportowe na świecie. Tegoroczne rozgrywki są już na etapie półfinałów, które odbędą się 27 października. Finały Mistrzostw zapowiedziane są natomiast na 3 listopada w Incheon Munhank Stadium. Co ciekawe, Bobby wystąpi wówczas jako gość specjalny zawodów. Pojawią się tam także Soyeon i Minnie z (G)I-DLE.

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: YouTube League of Legends

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.