Comeback Infinite został przesunięty na początek przyszłego roku. 

Na początku września pisaliśmy o tym, że boysband przygotowuje się do jesiennego powrotu z nowym albumem. W koreańskich mediach pojawiła się jednak informacja o kolejnej zmianie daty premiery płyty. Przedstawiciel Woollim Entertainment potwierdził te doniesienia. „Infinite ma nadzieję wydać album w styczniu, jednak ich harmonogram nie został jeszcze dokładnie ustalony”, powiedział portalowi OSEN. Dodał także, że „zespół aktualnie nagrywa nową muzykę i wprowadza modyfikacje do gotowych kawałków.”

Nowy materiał grupy ma ujrzeć światło dzienne już po specjalnych, grudniowych fan meetingach. Spotkania pod szyldem “2017 Infinite Fan Meeting Begin Again” odbędą się w dniach 29-31 grudnia w Seulu. Ostatniego dnia 2017 roku wydarzenie rozpocznie się późnym wieczorem, by Infinite mogło przywitać Nowy Rok razem z Inspirit. W mediach pojawiły się także spekulacje, że to właśnie wtedy fani po raz pierwszy będą mogli usłyszeć nowy singiel zespołu.

Początkowo, comeback boysbandu zaplanowany był na maj 2017 roku. Z powodu kontuzji Sunggyu i późniejszego odejścia Hoyi z zespołu, data wydania nowej płyty została przełożona. 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Woollim Entertainment 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.