EXO rozpoczęło promocję nowego albumu.

AKTUALIZACJA: 21 października

EXO podzieliło się nowym zwiastunem comebacku z „Don’t Mess Up My Tempo:

AKTUALIZACJA: 4 października

Piąty pełny album EXO, „Don’t Mess Up My Tempo”, usłyszymy 2 listopada. Znajdzie się na nim 11 utworów. SM Entertainment ujawniło, że w chińskich wersjach piosenek pojawi się Lay, którego zobaczymy też w teledysku do tytułowego kawałka. Przedsprzedaż płyty ruszyła 4 października.

Na oficjalnej stronie boysbandu pojawiły się także pierwsze teasery wydawnictwa w trzech wersjach: Andante, Allegro, Moderato. 

Oryginalny post: Oficjalna strona boysbandu zmieniła swój wygląd, a na social media został opublikowany klip z tajemniczą animacją. Zobaczymy na niej obrotomierz, któremu towarzyszy dźwięk silnika. Tym samym ujawniono nowe logo zespołu. Na Instagramie udostępniono także grafikę, którą możecie sprawdzić TUTAJ. Wszystkie teasery sugerują wyścigowy koncept comebacku. Póki co, SM Entertainment nie podzieliło się innymi szczegółami powrotu grupy.

Ostatnim koreańskim wydawnictwem EXO jest zimowy album „Universe”. W wakacje 2017 roku zespół wrócił z „THE WAR” i tytułowym Ko Ko Bop. Niedługo później boysband wydał jego rozszerzoną wersję, „THE WAR: The Power of Music”. W kwietniu tego roku ukazała się także nowa płyta jedynego unitu EXO, EXO-CBX. Więcej o „Blooming Days” przeczytacie TUTAJ

Całą promocję nowej płyty EXO będziecie mogli śledzić w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: Oficjalna Japońska Strona EXO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.