Dara nie daje o sobie zapomnieć i przygotowała niespodziankę dla swoich fanów.

Artystka opublikowała dzisiaj na Instagramie krótką wideorelację z imprezy urodzinowej, która odbyła się w listopadzie. Dodała też, że pełna wersja nagrania pojawi się niedługo. Nie jest to jednak koniec informacji. Dara zapowiedziała, że niedługo otworzy swój kanał na YouTube!  

Po rozpadzie 2NE1, Dara dużo podróżowała i uczestniczyła w różnych projektach. Jeden z nowszych to udział w filmie „One Step”, który jest koreańską wersją „Zacznijmy od nowa”. Historia opowiada o dziewczynie, która po wypadku samochodowym traci pamięć. Zaczyna za to widzieć dźwięki w postaci kolorów i przez to nie jest w stanie grać ani śpiewać. Codziennie śni jej się melodia, którą dziewczyna stara się odnaleźć w swojej przeszłości. U boku piosenkarki zagrają: Han Jae Seok („A Witch’s Love”, drama „Finding Work”), Cho Dong In („Phantom Detective”), Jo Dal Hwan (drama „Doctors”) i Hong Ah Reum („Marionette”, „Jackpot”).
Pierwsze informacje o udziale Dary w filmie pojawiły się już w 2015 roku i oczekiwano, że produkcja wyjdzie rok później. Plany zostały odłożone w czasie i premiera zaplanowana jest obecnie na kwiecień tego roku.

Nie będzie to jednak pierwszy popis aktorskich umiejętności Dary. Wystąpiła ona chociażby w web-dramie „We Broke Up” z Kang Seung Yoon’em z WINNER.

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *