Wiemy jak brzmią piosenki, które znalazły się na „My Work 01 UNO”.

AKTUALIZACJA: 13 kwietnia

Światło dzienne ujrzała zapowiedź teledysku do Ni Na No z raperem Flowsik.

 

AKTUALIZACJA: 12 kwietnia

Opublikowany o północy KST przegląd piosenek na płycie Minzy daje podpowiedź, jakiej muzyki możemy się spodziewać. Album rozpocznie się tanecznymi melodiami z Ninano, Superwoman i ING. Tempo zwolni przy Flashlight, a emocjonalna ballada Beautiful Lie zamknie listę.

 

AKTUALIZACJA: 11 kwietnia

Do comebacku Minzy został niecały tydzień. Artystka opublikowała dzisiaj pełną listę piosenek, które zobaczymy na jej solowym albumie.


Minzy napisała tekst do każdej swojej piosenki, a także brała udział w komponowaniu muzyki do Beautiful Lie. Jej solowy materiał zawiera pięć piosenek, a szósty utwór to wersja z angielskim rapem pierwszej pozycji pod tytułem 니나노.

Duży wkład w jej płytę ma też duet producentów Groovy Room oraz raper Flowsik. Właśnie jego i Jay Parka usłyszymy już w poniedziałek na „My work 01 UNO”.
Prócz koreańskich muzyków, wśród twórców jest Jon Asher, członek ROC NATION – wytwórni założonej przez Jay-Z. Pracował między z najpopularniejszym obecnie artystą na świecie – Chainsmokers. Również jego bliscy koledzy z branży, Melanie Fontana i Michael 'Lindgren’ Schulz pracowali przy albumie.
Prócz tracklisty, na Instagramie Minzy znajdziemy zapowiedź występu 17 kwietnia o 20:00 KST w Interpark Theatre. Tego samego dnia na kanale SBS MTV będzie można obejrzeć show z piosenkarką.

 

 

 

THE SHOW❤ Next Week! #minzy #Minzywork01Uno #20170417 Coming Soon

Post udostępniony przez MINZY (@_minzy_mz)

AKTUALIZACJA: 10 kwietnia

Poznaliśmy dzisiaj fragment choreografii. Na nagraniu widać, że kroki są bardzo energiczne, a Minzy tańczy je pewnie.

 

 

AKTUALIZACJA: 6 kwietnia

Poznaliśmy dzisiaj kolejne dwa konceptowe zdjęcia.

AKTUALIZACJA: 5 kwietnia
Minzy opublikowała na swoim Instagramie pierwsze konceptowe fotografie jej solowego albumu:


Oryginalny post: Nowości od Minzy usłyszymy już 17 kwietnia. Krążek będzie najprawdopodobniej nazywać się „Minzy Work 01. Uno”. Współpracować z piosenkarką będą tacy artyści jak Flowsik, który stworzył tytułowy singiel nowej płyty, i Jay Park. Na mini-albumie Minzy znajdziemy piosenki w różnych stylach: od ballad do bardziej tanecznych kompozycji.

6 i 7 kwietnia zobaczymy zdjęcia promocyjne krążka. Natomiast trzy dni później, 10 kwietnia, wytwórnia Minzy opublikuje ruchomy teaser. Następnego dnia poznamy tracklistę płyty, a 13 kwietnia skróty wszystkich piosenek. 14 kwietnia pojawi się zwiastun nowego teledysku artystki, a 17 kwietnia usłyszymy całą płytę.

Całą promocję „Minzy Work 01. Uno” będziecie mogli śledzić w tym artykule w formie aktualizacji!

 

źródło:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.