FNC Entertainment opublikowało zagadkową grafikę.

AKTUALIZACJA: 25 września
Wytwórnia udostępniła kolejną tajemniczą grafikę. Hieroglify tworzą razem hasło „o sole mio”, czyli „moje słońce” po włosku. Oprócz tego, widzimy datę 26 września, godzina 21:00, więc kolejna zapowiedź comebacku ujrzy światło dzienne już jutro o 14:00 naszego czasu. Teaser łączy się z poprzednim, gdzie w tweecie pojawił się tag #FeelingSunny.

Oryginalny post: Na Twitterze wytwórni 20 września o 17:00 (21 września północ KST) pojawił się plakat z prognozą pogody dla San Francisco. Dowiemy się z niego, że w mieście jest aktualnie 9°. Razem tworzy to skróconą nazwę grupy – SF9. W dodatku, dolne temperatury układają się w dwie daty: 26 września oraz 12 października. Pierwszej wskazówki dotyczącej comebacku zespołu możemy spodziewać się więc już za kilka dni. 

SF9 zadebiutowało 5 października 2016 roku z Fanfare. Do tej pory grupa wydała trzy mini albumy: „Feeling Sensation”, „Burning Sensation” oraz „Breaking Sensation”. Najnowszym singlem boysbandu jest Easy Love z trzeciej płyty z 18 kwietnia tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.