SM Entertainment zapowiedziało debiut girlsbandu złożonego z wokalistek z agencji. Zespół będzie działać na wzór SuperM.

AKTUALIZACJA: 28 grudnia

SM Entertainment poinformowało, że debiutancka piosenka Girls On Top będzie nosić tytuł Step BackJak wspominaliśmy, jego premiera zapowiedziana jest na 3 stycznia o 18:00 czasu koreańskiego (18:00 w Polsce). 

Oprócz tego, agencja opublikowała zdjęcia z udziałem Hyoyeon, Wendy i Kariny.

AKTUALIZACJA: 27 grudnia

Zobaczyliśmy pierwsze indywidualne teasery zapowiadające debiut GOT. Na zdjęciach zobaczyliśmy BoA, Taeyeon, Seulgi i Winter.

Oryginalny post: Od czasu powstania SuperM, w którego skład weszli członkowie SHINee, EXO i NCT, fani oczekiwali na debiut damskiej wersji zespołu. O północy czasu koreańskiego 27 grudnia oczekiwanie się zakończyło – SM Entertainment ogłosiło powstanie Girls On Top.

W skład GOT weszły: BoA, Taeyeon i Hyoyeon z Girls’ Generation, Wendy i Seulgi z Red Velvet oraz Karina i Winter z aespa. Grupa ma zadebiutować na samym początku nowego roku. Na 1 stycznia zapowiedziany został specjalny występ grupy. 3 stycznia natomiast premierę będzie miała pierwsza piosenka zespołu.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Girls On Top

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.