Brand New Music podzieliło się oświadczeniem dotyczącym lidera AB6IX oraz comebacku zespołu. 

AKTUALIZACJA: 8 czerwca

ZOBACZ TAKŻE: Youngmin opuszcza AB6IX. Grupa będzie funkcjonować w czteroosobowym składzie

AKTUALIZACJA: 4 czerwca, godzina 19:00

Na Fancafe AB6IX został opublikowany list, napisany przez Youngmina. Poniżej jego tłumaczenie:

Cześć, tutaj Lim Young Min.

Po pierwsze, czuję wstyd i jest mi bardzo przykro, że przekazuję Wam takie haniebne wieści.

Jest mi bardzo przykro przez niewyobrażalne rozczarowanie wszystkich osób i fanów, którzy dali mi dużo miłości i czekali na mnie. 

Czuję się żałośnie i cierpię, bo stałem się niegodziwym hyungiem dla członków [AB6IX], których bardzo zraniłem. Ponadto, chcę szczerze przeprosić pracowników agencji, którzy ponieśli przeze mnie duże szkody. 

Członkowie zespołu i wiele osób z ekipy przez długi czas ciężko pracowali, by przygotować najbliższy comeback, ale z powodu mojego głupiego i nieodpowiedzialnego błędu, ich wysiłki zostały zrujnowane i jest mi ogromnie wstyd.

Bardzo żałuję i myślę o popełnionych przeze mnie błędach, których jestem w pełni świadomy. Przyjmę każdą krytykę moich działań i ją przemyślę. 

Wszystkich, którzy wierzyli we mnie i wspierali mnie, w tym moim fanów, członków zespołu, pracowników agencji i członków rodziny… Szczerze… Jeszcze raz szczerze przepraszam…

Oryginalny post: Rankiem 4 czerwca agencja ujawniła, że Youngmin, lider AB6IX, został złapany na prowadzeniu auta pod wpływem alkoholu. Z tego powodu artysta zawiesza wszystkie swoje aktywności jako członek boysbandu, a zespół wróci w czteroosobowym składzie. Z powodu tych zmian, premiera nowej płyty grupy została przeniesiona na 29 czerwca. Więcej informacji przeczytacie w oświadczeniu od Brand New Music:

Witamy, tu Brand New Music.

Po pierwsze, chcemy ogromnie przeprosić fanów za przekazanie takich informacji.  Chcemy poinformować, że artysta z naszej agencji, Lim Young Min, został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu i zawiesza wszystkie swoje aktywności.

Wczesnym rankiem 31 maja Lim Young Min był na prywatnym spotkaniu ze swoimi znajomymi, gdzie pił alkohol. Potem pijany wsiadł do swojego własnego auta, by wrócić do domu i został zatrzymany przez policję, a jego prawo jazdy zostało unieważnione. Lim Young Min żałuje swojego zachowania i weźmie udział w dochodzeniu policji, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Ponadto, od dzisiaj, Lim Young Min zawiesza wszystkie aktywności jako członek AB6IX, a zespół będzie kontynuować promocję jako czteroosobowa grupa, wykluczając Young Mina. Premiera nowego albumu AB6IX, zaplanowana na 8 czerwca, została przeniesiona na 29 czerwca ze względu na reorganizację zespołu.

Czujemy odpowiedzialność za to, że przydarzyło się to artyście z naszej agencji. Jeszcze raz szczerze przepraszamy za zmartwienie fanów, którzy zawsze wspierają AB6IX i obiecujemy, że zrobimy wszystko, by taka sytuacja nie wydarzyła się w przyszłości.

Przypominamy, że AB6IX przygotowuje się do powrotu z nowym mini-albumem. Całą promocję „VIVID” możecie śledzić na naszej stronie.

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter AB6IX
źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.