Po ostatnich wydarzeniach związanych z prowadzeniem auta pod wpływem alkoholu, lider AB6IX postanowił opuścić grupę.

Brand New Music ujawniło 4 czerwca, że Youngmin został złapany na jeździe samochodem po alkoholu, a jego prawo jazdy zostało unieważnione. Wtedy też ogłoszono zmianę daty comebacku zespołu, a lider zawiesił wszystkie aktywności. Muzyk udostępnił także list skierowany do fanów. Wszystkie szczegóły najdziecie w naszym artykule: TUTAJ.

Na Fancafe AB6IX 8 czerwca zostało opublikowane oficjalne oświadczenie agencji, z którego dowiadujemy się, że Youngmin postanowił odejść z boysbandu. Od tej pory zespół będzie działał w czteroosobowym składzie. Tłumaczenie całego listu znajdziecie poniżej:

Dzień dobry, tutaj Brand New Music.

Po pierwsze chcielibyśmy wyrazić szczerą wdzięczność fanom, którzy kochają AB6IX.

Po długiej dyskusji z członkiem AB6IX, Lim Young Minem, została podjęta dzisiaj decyzja o jego odejściu z AB6IX, z uszanowaniem tego, że nie chce on więcej wyrządzać krzywdy zespołowi.

Przepraszamy fanów za zaniepokojenie tymi nagłymi informacjami. Dodatkowo, bardzo przepraszamy za problem spowodowany sytuacją w zespole, sprawiony wszystkim zaangażowanym w tworzenie nowego albumu.

Jak wcześniej ogłosiliśmy, AB6IX przejdzie reorganizację w czteroosobowy zespół i w przyszłości będziemy starać się jeszcze bardziej, by wspierać AB6IX.

Na koniec, chcielibyśmy jeszcze raz szczerze przeprosić za dostarczenie fanom, którzy wspierają i kochają AB6IX, takich informacji. Włożymy dużo pracy, by grupa wróciła z dojrzalszą muzyką i występami.

Prosimy o Waszą nieustanną miłość i zainteresowanie czterema członkami AB6IX, którzy ciężko pracują, przygotowując się do comebacku w tej trudnej sytuacji.

Dziękujemy.

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter AB6IX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.