Lider B.A.P podzielił się zapowiedziami nowego solowego kawałka.

AKTUALIZACJA: 24 kwietnia

Po dłuższej przerwie w promocji własnej piosenki, Yongguk wrzucił na instagramowe story nową zapowiedź Portait. Wynika z niej, że teledysk do kawałka zobaczymy za dwa dni, 26 kwietnia. Informacji towarzyszy odręczny napis na kartce, który brzmi:”Reczy pomagają przetrwać w świecie agonii. ‘Jedyna wola tworzenia'”.

 

Oryginalny post: Jak dowiadujemy się z Instagrama muzyka, jego nowy solowy utwór będzie nazywał się Portrait. Yongguk pracował nad jego kompozycją oraz był współreżyserem klipu do kawałka. Co ciekawe, informacje o numerze znajdziemy jedynie na wspomnianym medium społecznościowym. Lider B.A.P publikuje zapowiedzi w środku nocy czasu koreańskiego (ok. 3:30 KST). Dotychczas zobaczyliśmy dwa zdjęcia oraz wideo. Filmowi towarzyszą podpisy: “We wczesnych godzinach maluję portret samego siebie. Czym jest ta dysforia¹? Czym jest życie? Czym jest miłość? Kim jestem? Ostatecznie namalowałem Ciebie zamiast siebie. To Twój portret”. Nie wiemy jednak, kiedy nastąpi premiera piosenki.

 

Przypomnijmy, że ostatnim solowym wydawnictwem Yongguka jest kawałek YamazakiUsłyszeliśmy go w wakacje 2017 roku. Czekacie na nową piosenkę muzyka?

Wszystkie informacje o Portrait znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

¹ dysforia – jeden z objawów psychopatologicznych. Polega na wyolbrzymianiu sytuacji i/lub bodźców, co powoduje chociażby agresję, rozżalenie czy gniew u chorego.

źródło zdjęcia: Instagram Bang Yong Guka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.