Na Facebooku Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie pojawiła się oficjalna zapowiedź K-Content EXPO CENTRAL EUROPE 2017. 

AKTUALIZACJA: 9 lipca
CKK poinformowało wszystkich zainteresowanych wydarzeniem, że koncerty także będą bezpłatne. Więcej informacji o darmowych biletach i plan imprezy udostępnione będą niebawem.

Oryginalny post: K-content EXPO odbędzie się 11 sierpnia tego roku w warszawskim Torwarze. Według informacji przekazanych przez CKK, będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Europie Centralnej. Cały dzień wypełniony będzie różnymi atrakcjami, które odzwierciedlą elementy koreańskiej kultury, jak k-pop, seriale, komiksy czy gry. W planach są także pokazy k-popowych coverów czy koreański makijaż. 

Na wieczór zaplanowane jest „K-Pop Night Out”, podczas którego wystąpią koreańscy artyści. Na scenie zobaczymy: TEEN TOP, A-PINK, 24K, VICTON, Jaejung Parc’a oraz Eddy Kim’a (o którym pisaliśmy w naszym cyklu Wart Uwagi TUTAJ). 

Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie. Niebawem ma pojawić się szczegółowy plan imprezy. 

  1. czy koncert jest bezpłatny? bo to podejrzane. ale nie żebyśmy narzekały, tylko chcemy wiedzieć. Pozdrawiamy – zainteresowane wydarzeniem 🙂

    1. Wydarzenie jest organizowane przez CKK i ten artykuł ma charakter czysto informacyjny. Korzystaliśmy jedynie z tego, co udostępniło CKK. Wstęp na EXPO ma być bezpłatny, ale jak z koncertami, to nie mamy pojęcia. Będziemy śledzić rozwój sytuacji i na bieżąco bedziemy informować o tym na 7POP. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.