Wokalistka MAMAMOO ponownie wyda swój solowy materiał. Tym razem możemy spodziewać się mini-albumu.

AKTUALIZACJA: 7 kwietnia

Poznaliśmy pierwszy teaser teledysku do water color:

 

AKTUALIZACJA: 5 kwietnia

Tym razem opublikowano tracklistę, z której dowiedzieliśmy się, że tytułowy kawałek będzie nazywał się water color. Na albumie znajdą się dwa utwory, do których Wheein napisała słowa: Spring time i OHOO.

 

AKTUALIZACJA: 4 kwietnia

Na social media MAMAMOO pojawiły się nowe materiały. Tym razem to zdjęcie oraz film zapowiadający koncept mini-albumu Wheein:

 

Oryginalny post: Wheein po raz kolejny przygotowuje się do powrotu z nowym materiałem. Tym razem jednak nie będzie to singiel, a mini-album. „Redd” będzie miało swoją premierę 13 kwietnia o 18:00 KST. Do tej pory podzielono się jedynie zdjęciem promocyjnym i harmonogramem promocji. Z najważniejszych rzeczy na grafice można wyróżnić zdjęcia konceptowe, które będą opublikowane 5, 9 i 10 kwietnia, tracklista z 6 kwietnia, teasery teledysku zaplanowane na 8 i 12 kwietnia oraz skrót utworów, który według harmonogramu pojawi się 9 kwietnia. Więcej znajdziecie na poniższej grafice:

Chociaż to będzie pierwszy mini-album artystki, to Wheein zadebiutowała już wcześniej w kwietniu 2018 roku z singlem EASY, w którym pokazała swoją silną stronę. Pisaliśmy o tym utworze również na naszej stronie. Później, 4 września 2019 roku, wokalistka wydała Goodbye, wyprodukowane przez Jungkeya. Artykuł dotyczący tego comebacku również mogliście zobaczyć na naszej stronie.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter MAMAMOO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.