Po 9 miesiącach od debiutu, VICTON wrócił 23 sierpnia z trzecim mini albumem – „Identity”. Co na nim znajdziemy?

Tytułowym singlem „Identity” zostało Unbelievable. Piosenka powstała przy współpracy producenta BEOMxNANG z członkami grupy – Hanse oraz Seungwoo. Lider VICTON zajął się także kompozycją utworu. Słowa kawałka mówią o chłopaku, który nie może uwierzyć w to, że dziewczyna odwzajemniła jego uczucia. Chociaż jest zazwyczaj zamknięta i niedostępna, dała mu szansę i otworzyła się przed nim. Singiel przypomina swoim charakterem debiutancką piosenkę boysbandu, I’m Fine. Pogodna melodia i powtarzane frazy zachęcają słuchacza do nucenia razem z grupą, a kolorowy teledysk wprowadza letnią atmosferę. 

Na albumie znalazło się łącznie sześć utworów. Co powinniście o nich wiedzieć?

  1. 말도 안돼 (Unbelievable)
  2. 뺏길까봐 (Stay With Me) – stworzona przez producentów e.one, którzy w przeszłości zrobili piosenki dla EXO, APink czy WJSN. To kawałek R&B w średnim tempie, w którym słyszymy charakterystyczny gitarowy riff. Uwydatnia on smutny charakter kompozycji, której tekst obrazuje zagubione serce mężczyzny przed zerwaniem.
  3. 느린 이별 (Slow Goodbye) – jednym z autorów piosenki jest wokalista Brand New Music – ESBEE. Jest to najspokojniejszy utwór całego „Identity”. Emocjonalna ballada opowiada o wygasającej miłości, która jest tytułowym „powolnym pożegnaniem” zakochanych.
  4. Flower – w pisanie słów utworu zaangażowali się członkowie VICTON – Seungwoo oraz Hanse. Mówią one o mężczyźnie, który zakochuje się jak młody chłopak i towarzyszą mu kwiaty oraz motyle. Jest chwytliwą, taneczną piosenką w średnim tempie. Uwydatnia urok i pozytywną energię boysbandu.
  5. Light – kompozycja niesie ze sobą ważne przesłanie. Jest wiadomością do młodych osób, które borykają się z brakiem pewności siebie. Piosenka ma dać także siłę, by zerwać z męcząca rutyną. Pełne ciepła i pocieszenia słowa mają być „światłem” dla osób, których rany nadal się goją. 

Chłopcy mają już za sobą pierwsze występy na żywo. Rozpoczęli promocję od M!Countdown 24 sierpnia i będą kontynuować ją we wszystkich programach muzycznych. Melon opublikował także klip z showcase’u grupy, w którym zaprezentowali tytułowy utwór „Identity” – Unbelievable. Zobaczycie go także u nas:

Serwis Genie przygotował za to specjalną galerię zdjęć zza kulis sesji do albumu. Wszystkie fotografie zobaczycie w galerii poniżej:

Jak podoba Wam się nowy album VICTON? 

 

źrodła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.