Na social media kapeli pojawiły się teasery nowej płyty.

AKTUALIZACJA: 12 kwietnia

Grupa udostępniła zwiastun teledysku do Baby:

Oryginalny post: The Rose wróci z obiecanym przez siebie pierwszym mini-albumem jeszcze w tym miesiącu. 9 kwietnia zespół opublikował grupową fotografię oraz listę utworów, które znajdą się na krążku. “Void” ujrzy światło dzienne 16 kwietnia o 12:00 KST (5:00 czasu polskiego). Na płycie pojawią się wcześniejsze single zespołu – Sorry Like We Used To oraz nowe kawałki: Candy (so good)BabyI.L.Y. Oprócz tego zawarte zostanie kilka instrumentalnych wersji. 

The Rose zadebiutowało 3 sierpnia 2017 roku z singlem Sorry. Kawałek został napisany przez członków grupy. Rockowa ballada odbiła się echem na całym świecie, a kapela zaskarbiła nią sobie rzeszę fanów. Kolejnym wydawnictwem zespołu było Like We Used To z listopada zeszłego roku. The Rose pokazało tym razem delikatniejszą i spokojniejszą stronę, pamiętając jednak o swoich rockowych korzeniach. 

Na początku tego roku kapela wybrała się w europejską trasę koncertową. Z tej okazji mieliśmy okazję przeprowadzić krótki wywiad z członkami zespołu, który znajdziecie TUTAJ

Całą promocję “Void” będziecie mogli śledzić w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter The Rose

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.