Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowego wydawnictwa zespołu.

AKTUALIZACJA: 9 sierpnia

The Boyz powróciło ze swoim szóstym mini-albumem „THRILL-ING”. Tytułowym singlem zostało wakacyjne THRILL RIDE. Piosenka jest pełna energii, a MV dopełnia ją w każdym aspekcie. Można tam znaleźć wszystko co kojarzy się z latem: basen, drinki, zabawa w wodzie, ratownicy plażowi oraz sporo zabawy.

 
Zachęcamy do przesłuchania całej płyty, gdzie mamy pełen wachlarz emocji. Zaczynając od tych raosdynych i beztroskich, poprzez ekscytujące i kończąc na tych z dreszczykiem.

 

AKTUALIZACJA: 6 sierpnia

Przesłuchajcie skrótu wszystkich piosenek, które znajdą się na płycie.

 

AKTUALIZACJA: 5 sierpnia

Obejrzyjcie pierwszy teaser do MV singla THRILL RIDE.

 

AKTUALIZACJA: 4 sierpnia

Nadrabiamy promocję „THRILL-ING” od The Boyz. Obejrzyjcie najnowsze plakaty z chłopakami w naszej galerii.

AKTUALIZACJA: 1 sierpnia

Kolejna część promocji ujawniona. Obejrzyjcie wideo od The Boyz poniżej. 

 

AKTUALIZACJA: 30 lipca

Poznaliśmy listę utworów, które znajdą się na płycie. Singlem zostało THRILL RIDE. Na krążku łącznie znajdzie się sześć pozycji. Szczegóły na grafice poniżej. 

AKTUALIZACJA: 28 lipca

The Boyz zaprezentowało kolejne koncepcje zdjęć promujących nadchodzący album. Wszystkie fotografie obejrzycie w naszej galerii. 

Oryginalny post: Pod koniec czerwca informowaliśmy was, że The Boyz planuje wakacyjny powrót z nowym materiałem. Na kontach społecznościowych grupy 25 lipca pojawił się harmonogram promocji szóstego w karierze zespołu mini-albumu, zatytułowanego „THRILL-ING”.

Premierę krążka zaplanowano na 9 sierpnia 18:00 KST (11:00 czasu polskiego). W czasie promocji dostaniemy m.in. trzy serie zdjęć zapowiadające koncept płyty, listę utworów oraz ich skrót czy też teaser teledysku. Szczegóły harmonogramu oraz pierwszy zestaw fotografii znajdziecie poniżej.

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter The Boyz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.