Sunmi wróci na scenę z nowym albumem, „Warning”. Comeback artystki już 4 września!

AKTUALIZACJA: 2 września

Do tej pory Sunmi opublikowała dwa teasery nadchodzącego promocyjnego singla Siren. Zobaczcie oba klipu poniżej:

AKTUALIZACJA: 28 sierpnia

Na YouTube MakeUs Entertainment pojawił się krótki klip, który zwiastuje koncept “Warning”.

AKTUALIZACJA: 27 sierpnia

Wytwórnia wokalistki opublikowała listę piosenek, które znajdą się na “Warning”. Płyta będzie zawierać siedem utworów. Tytułowym singlem zostało Siren, które jest autorstwa Sunmi. Miała ona także udział w tworzeniu pozostałych kompozycji, a do każdej z nich napisała słowa. Nad płytą pracowali też inni artyści, jak na przykład jeden z głównych producentów YG Entertainment, Teddy.

Oryginalny post: Na oficjalnym Twitterze agencji solistki, MakeUs Entertainment, 20 sierpnia pojawiła się tajemnicza fotografia. Oprócz nazwy albumu oraz daty jego wydania, na obrazku widzimy pięć czerwonych świec i dwie róże. Dzień później wytwórnia opublikowała kolejny teaser o nazwie „Siren”. Na obrazku zobaczymy frazę, którą możemy przetłumaczyć jako: „Piękna ja nie istnieje w twojej iluzji”. Rankiem 22 sierpnia ukazał się nowy zwiastun w postaci grafiki z czerwoną różą o nazwie „Addict”, gdzie widzimy napis w języku angielskim: „Who’s running the show”. “Warning” ujrzy światło dzienne 4 września o 18:00 KST (11:00 naszego czasu).

„Warning” będzie pierwszym comebackiem Sunmi od Heroine, które usłyszeliśmy na początku tego roku. Przypomnijmy, że solistka w 2017 roku zmieniła agencję na MakeUs Entertainment. Wcześniej artystka była bowiem częścią JYP Entertainment.

Całą promocję “Warning” znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Instagram Magazynu High Cut

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.