Wytwórnia girlsbandu poinformowała o zmianach w składzie MOMOLAND. Jest już pewne, że Taeha i Yeonwoo opuściły zespół.

Na Fancafe zespołu pojawiło się oświadczenie MLD Entertainment w sprawie przyszłości MOMOLAND. Dowiemy się z niego, że grupa zostanie przeorganizowana na sześcioosobowy skład. Taeha opuściła wytwórnię, a Yeonwoo dalej będzie promować się pod skrzydłami agencji jako aktorka. Wciąż nie znamy sytuacji Daisy, z którą obecnie prowadzone są rozmowy.

Przeczytajcie oświadczenie poniżej: 

Dzień dobry, tutaj MLD Entertainment.

 

Chcielibyśmy poinformować o naszym zespole, MOMOLAND, który zostanie przeorganizowany na 6-osobową grupę.

 

Taeha i Yeonwoo, które należały do MOMOLAND, zaczynają dzisiaj nową drogę poprzez odejście z zespołu.

 

Zarówno Taeha, jak i Yeonwoo, przez długi czas głęboko myślały o swoich karierach. Mając wystarczająco dużo czasu do namysłu, prowadziły także wiele rozmów z wytwórnią.

 

Po pierwsze, biorąc pod uwagę własne przemyślenia i traktując je jako swój priorytet, Taeha zamierza zacząć od nowa w innym miejscu wraz z zerwaniem jej kontraktu na wyłączność [z MLD Entertainment]. Agencja zamierza okazać jej pełne wsparcie i dopingować w nowym początku.

 

Chociaż Yeonwoo darzy MOMOLAND wielkim uczuciem, zdecydowała, że kontynuacja jej aktywności aktorskich będzie zbyt dużym obciążeniem dla zespołu i dla niej samej. Dlatego postanowiła opuścić grupę i skupić się w pełni na karierze aktorki.

 

W końcu, odnośnie Daisy, nadal prowadzimy wzajemne dyskusje [o jej przyszłości w MLD – przyp. red.]. Gdy tylko dojdziemy do wspólnych ustaleń, poinformujemy o nich.

 

Te decyzje zostały podjęte bardzo ostrożnie, po wielu rozmowach pomiędzy artystkami a wytwórnią. Chcielibyśmy zatem prosić o zaprzestanie rozpowszechniania niepotrzebnych spekulacji, które powodują nieporozumienia.

 

Chcielibyśmy poprosić także o wsparcie dla wszystkich członkiń, które zaczynają nowy rozdział w życiu.

 

Od kierownictwa i pracowników MLD Entertainment.

 

źródło: (1)
źródło zdjęć: Oficjalny Twitter MOMOLAND

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.