Dziesiątki artystów z całego świata zaangażowały się w koncert, powstały z inicjatywy Lady Gagi oraz WHO. SuperM zaprezentowało „domową” wersję swojego nowego utworu, With You.

„Ciężko pracujemy, by pozostać z wami w stałym kontakcie, chociaż nie możemy zobaczyć się na żywo”, usłyszeliśmy na wstępie Marka. „Nagraliśmy występy na żywo, żebyście mogli zostać w domu i je obejrzeć. Przygotowaliśmy także piosenkę With You i dzisiaj zaśpiewamy wam właśnie ją!”. Raper przypomniał tym samym o koncercie boysbandu, który będzie transmitowany przez VLIVE w przyszłą niedzielę, 26 kwietnia o 8:00 polskiego czasu. Więcej szczegółów TUTAJ

W wideo członkowie grupy pokazują swoje domowe zajęcia, jak gotowanie, rysowanie czy ćwiczenia. Wszystko to w koncepcie wideorozmowy ze znajomymi. Do tej pory zespół występował z With You jedynie na koncertach. Poniżej obejrzycie nagranie wideo, a pod tym linkiem posłuchacie jego wersji audio na Spotify

Na „One World: Together At Home” wystąpiła ponad setka artystów z całego świata. Wszystko dzięki inicjatywie WHO, ruchu obywatelskiego Global Citizen oraz Lady Gagi, która została kuratorem show. Wszyscy zagrali w podziękowaniu za pracę i poświęcenie personelu medycznemu w walce z COVID-19. Koncert rozpoczął się 18 kwietnia o 20:00, a cała transmisja trwała łącznie osiem godzin [jej zapis obejrzycie TUTAJ]. SuperM zaprezentowało się w sześciogodzinnym paśmie poprzedzającym główne show.

Druga część koncertu, podczas której wystąpili między innymi Lady Gaga, Billie Eilish, Elton John, Celine Dion, Taylor Swift czy Paul McCartney, będzie wyemitowana także w polskiej telewizji. W niedzielę 19 kwietnia Canal+ otworzy kanał dla wszystkich, a transmisja rozpocznie się o 20:00. 

Rankiem 19 kwietnia Global Citizen ogłosiło, że razem z Lady Gagą udało im się zebrać niemalże 130 milionów dolarów na wsparcie personelu medycznego w walce z pandemią COVID-19. 

źródła: (1)(2)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.