Sungmin opublikował post, w którym przeprasza fanów i zapowiada swoją rezygnację z promocji Super Junior przy najbliższym comebacku.

Na Instagramie artysty pojawił się długi wpis. Przeczytamy w nim, że Sungmin przeprasza fanów za wszystko, co mogło ich zaniepokoić w ostatnim czasie. Wokalista przyznał, że późna odpowiedź na plotki spowodowana jest tym, że nie może działać w takich sytuacjach samodzielnie. Przypomnijmy, że około miesiąc temu jedno z największych koreańskich stowarzyszeń fanów zbojkotowało Sungmin’a z powodu niejasności dotyczących jego ślubu oraz braku odpowiedniej komunikacji z ELF po zakończeniu jego służby wojskowej. W swoim poście artysta odniósł się także do tego. Napisał, że w przypadku ślubu powinien „lepiej komunikować się ze swoimi fanami, których krzywdziły plotki i nieporozumienia”. 

Sungmin zdecydował się zrezygnować z udziału w aktywnościach Super Junior oraz w jesiennym comebacku dla dobra zespołu. Wyznał, że chce, by płyta odniosła sukces, a kontrowersje związane z bojkotem fanów mogłyby temu zaszkodzić. Na koniec podziękował za wsparcie i poprosił o kibicowanie SuJu przy ich powrocie na scenę. 

Wytwórnia grupy, Label SJ, szybko odpowiedziała na post oficjalnym oświadczeniem. Czytamy w nim, że zdecydowano się uszanować decyzję Sungmin’a. Agencja potwierdziła także, że boysband pracuje już nad nową płytą, by wydać ją w październiku

Rankiem 6 lipca media obiegła także informacja, że wokalista nie wystąpi na zbliżających się koncertach SM TOWN, które odbędą się w Korei i Japonii. Label SJ potwierdziło doniesienia i zapowiedziało, że podczas występów zobaczymy jedynie aktywnych członków Super Junior, którzy nie pełnią aktualnie służby wojskowej. Sungmin oraz Kangin, który został złapany na jeździe pod wpływem alkoholu, nie wezmą udziału w wydarzeniach. 

 

źródła: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.