Po pełnym sukcesów debiucie z „I am NOT”, Stray Kids powróciło z nowym materiałem. Co tym razem przygotował dla nas zespół?

Od samego debiutu Stray Kids cieszy się sporym uznaniem wśród fanów. Autentyczność grupy oraz odważne poruszanie ważnych dla młodej publiki tematów zapewnia boysbandowi coraz większe rzesze wielbicieli. Nowe wydawnictwo nie odbiega od tego schematu nawet na chwilę. Tym razem zespół pozwolił sobie na więcej odwagi w eksperymentowaniu z dźwiękami oraz tekstami. 

Tytułowym utworem z „I am WHO” zostało charyzmatyczne My Pace. Grupa deklaruje w nim, że pragnie bez pośpiechu i porównań iść na przód. Kompozycja jest pełną energii i pewności siebie propozycją, która swoje korzenie znajduje w popularnej mieszance popu i hip-hopu. Została napisana przez głównego producenta JYP Entertainment, J.Y. Parka, oraz członków grupy wchodzących w skład 3RACHA. 


W pisanie utworów na „I am WHO” zaangażowali się członkowie zespołu. W przypadku WHO?, które otwiera płytę, wśród autorów znajdziemy Woojina, Hana i Felixa. Resztę piosenek stworzyło trio 3RACHA. Co więcej powinniśmy wiedzieć o utworach z nowego krążka Stray Kids?

  1. WHO? – otwierający utwór wprowadza nas w tematykę całego wydawnictwa. Padają pytania o sens istnienia, strach przed bezsennymi nocami czy obawy przed zrozumieniem własnego przeznaczenia. Wszystkie z tych problemów są poruszane w kolejnych częściach krążka.
  2. My Pace
  3. Voices – zespół bezustannie podkreśla, że zależy im na autentyczności. Voices ma być tego idealnym przykładem. Chłopcy deklarują, że pomimo krytycznych głosów, nie chcą się zmieniać. 
  4. Question – charakteryzuje się wpadającą w ucho melodią. Grupa za pomocą utworu chce przekazać wiadomość do swoich fanów i rówieśników, aby szli przez życie zgodnie z ich własną wolą.
  5. Insomnia – wprowadza nas w spokojniejsze propozycje. Kawałek opisuje stan, w którym znajduje się człowiek, gdy przytłoczony myślami nie może zasnąć.
  6. M.I.A –  utwór odbiega od tematyki mini-albumu. Opowiada o tęsknocie za ukochaną osobą. Kawałek utrzymany jest na pograniczu hip-hopu oraz R&B. 
  7. Awkward Silence – najbardziej optymistyczna propozycją na krążku. Dzięki swojej popowej linii melodycznej nie zostawia odbiorcy przytłoczonego trudnymi tematami wcześniejszych utworów. 

 

Źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Stray Kids 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.