Tiffany będzie szóstym artystą, który wystąpi w ramach serii koncertów SM „The Agit”.

SM Entertainment poinformowało, że w dniach 10 – 12 czerwca odbędą się pierwsze, solowe koncerty Tiffany (SNSD). Występ będzie częścią serii SM „The Agit”. „WEEKEND-TIFFANY” zobaczymy w SMTOWN Coex Artium w Seulu. Bilety na widowisko będzie można kupić od 19 maja przez portal yes24.

11 maja Tiffany wydała swoje pierwsze EP „I Just Wanna Dance”, debiutując tym samym jako solistka. Trzy zapowiedziane koncerty będą jej pierwszymi samodzielnymi występami od czasu debiutu z Girls’ Generation w 2007 roku.

Przypomnijmy, że projekt SM „The Agit” rozpoczął się w październiku 2015 roku solowym występem Jonghyuna (SHINee). Kameralne spotkania z fanami zaliczyli potem również Taeyeon (SNSD), Kyuhyun (Super Junior) i Ryeowook (Super Junior). W dniach 3-5 i 17-19 czerwca swoje widowisko będzie miał natomiast Yesung z Super Junior. Tym samym Tiffany zostanie szóstym artystą, który weźmie udział w serii.

Na swoim Instagramie, artystka napisała, że ciężko było jej utrzymać występ w tajemnicy oraz, że nie może doczekać się spotkania z fanami.

 

 

 

Źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.