„With love, J” powstawała rok. Jest to pierwsza solowa płyta byłej członkini Girls’ Generation. Jessica Jung odpowiada za słowa i muzykę.

Jessica wróciła na scenę muzyczną z nowym utworem wyprodukowanym pod skrzydłami Coridel Entertainment. O trackliście mogliście przeczytać na naszej stronie kilka dni temu.

W refrenie Fly Jessica powtarza słowa: Jesteś bohaterem, umiesz latać. Rap w piosence wykonuje Fabolous. Razem namawiają nas do spełniania swoich marzeń.

Godzinę przed publikacją Fly, Jessica opowiadała na żywo o swoim albumie w aplikacji V. Niedługo wrzucimy film z tego wydarzenia. Na razie możecie zobaczyć jak Jessica opowiada gdzie chciałaby polecieć i jak powstawał nowy album.

AKTUALIZACJA Na stronie vlive dostępne jest nagranie sprzed wypuszczenia teledysku Fly. Niestety nie są dostępne napisy w języku angielskim.

 

Can’t look Nervous. Happy. Excited. See you at 11pm KST on V app for #WithLoveJ release at midnight #FlyWithJessTonight #FLY #밤11시에만나요

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Jung (@jessica.syj)

Coridel Entertainment zapowiedziała wydanie międzynarodowej angielskojęzycznej wersji płyty z 5 piosenkami. Płyta pojawi się na rynku 27 maja.

 

 

W środę, 18 maja, o 12:00 KST (w Polsce 5:00 rano) wyjdzie natomiast teledysk do piosenki Love Me The Same.

 AKTUALIZACJA: Love Me The Same już dostępne!

 

I will love you the same #LoveMeTheSame #WithLoveJ #May17 #Dminus4

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jessica Jung (@jessica.syj)

Jessica opublikowała na swoim Instagramie kilka zdjęć związanych z nową płytą. Na jednym z nich możemy zobaczyć ręcznie napisany tekst do „Golden Sky”.

Dostaliście skrzydeł po przesłuchaniu Fly?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.