Boysband wróci z nową płytą na początku lutego.

AKTUALIZACJA: 1 lutego

Jak Wam podoba się drugi teaser Thanks?

 

AKTUALIZACJA: 31 stycznia

Opublikowano pierwszy teaser tytułowego Thanks!

AKTUALIZACJA: 30 stycznia

Na social media SEVENTEEN dodano skrót wszystkich piosenek „Director’s Cut”.

AKTUALIZACJA: 28 stycznia

Tytułową piosenką zostanie Thank You, które napisali i skomponowali Bumzu, Woozi oraz Hoshi. Aranżacją utworu zajęli się Bumzu i Prismfilter. Oprócz tego, na „Director’s Cut” znajdą się jeszcze trzy piosenki. Zobaczcie tracklistę albumu poniżej: 

 

AKTUALIZACJA: 27 stycznia

Pojawiła się trzecia część teaserowych zdjęć. Pojawili się na nich Jeonghan, Jun, Dino oraz S.Coups. Oprócz tego, dodano wspólne zdjęcie zespołu.

 

AKTUALIZACJA: 26 stycznia

Na kolejnych indywidualnych zdjęciach pojawili się Mingyu, The8, Hoshi i Joshua.

 

 

AKTUALIZACJA: 25 stycznia

Zobaczyliśmy dzisiaj pierwsze indywidualne teaserowe fotografie „Director’s Cut”. Zaprezentowali się na nich: DK, Seungkwan, Vernon, Wonwoo oraz Woozi. Wszystkie znajdziecie w galerii poniżej:

Oryginalny post: Wcześniej informowaliśmy Was, że SEVENTEEN planuje comeback na 5 lutego. Zespół opublikował dzisiaj pierwszy oficjalny zwiastun nowego, specjalnego albumu. Zgodnie z zapowiedziami, „Director’s Cut” usłyszymy na początku przyszłego miesiąca. Na fotografii widzimy półkę z kasetami. Na ich okładkach znajdują się tytuły piosenek unitów SEVENTEEN, które usłyszeliśmy na „Teen, Age”. Poznaliśmy także cały harmonogram promocji płyty. 

Na grafice z pełnym planem comebacku SEVENTEEN znalazły się zdjęcia autorstwa jednego z członków zespołu, The8. Jutro rozpocznie się przedsprzedaż albumu. Przez następne trzy dni grupa będzie publikować fotografie zwiastujące koncept krążka. Potem zobaczymy listę utworów oraz jak będzie wyglądać fizyczne wydanie „Director’s Cut”. Ostatniego dnia stycznia boysband udostępni skróty wszystkich piosenek z płyty. 1 oraz 2 lutego ukażą się zwiastuny klipu do tytułowego singla. Specjalny album zespołu zadebiutuje 5 lutego o 18:00 KST (10:00 naszego czasu).

  Całą promocję „Director’s Cut” możecie śledzić w tym artykule w formie aktualizacji.

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter SEVENTEEN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.