Sąd Rejonowy w Seulu orzekł, że umowa artysty z Cube Entertainment jest nadal wiążąca.

W lipcu informowaliśmy, że były członek Wanna One poprosił o unieważnienie kontraktu z Cube Entertainment. Agencja miała dopuścić się nadużyć związanych z sprzedaniem praw do zarządzania aktywnościami artysty stronie trzeciej. Pomimo to, 21 listopada Sąd Rejonowy w Seulu oddalił wniosek Kuanlina o rozwiązanie umowy z Cube Entertainment. Tłumaczenie oświadczenia agencji przeczytacie poniżej:

Witajcie. Tutaj Cube Entertainment.

 

Sąd Rejonowy w Seulu zadecydował dziś o uchyleniu złożonego w czerwcu wniosku naszego artysty, Lai Kuanlina dotyczącego rozwiązania kontraktu z naszą firmą.

 

Nasza firma jest bardzo zadowolona z decyzji Sądu. Ponadto, ponownie informujemy, że nie ma żadnego powodu, dla którego umowa mogłaby zostać rozwiązana. Planujemy kontynuować obowiązki wynikające z kontraktu z Lai Kuanlinem oraz poszukać łagodnego rozwiązania poprzez dialog ze wszystkimi stronami sporu.

 

Cube Entertainment będzie wspierać wszystkich swoich artystów oraz trainees. Będziemy robili wszystko, co w naszej mocy, aby wywiązywać się z kontraktów z naszymi artystami oraz pracować na ich zaufanie.

 

Przepraszamy za martwienie fanów przez cały ten czas. Powrócimy do Was aby zaprezentować się z lepszej strony. Dziękujemy.

Przypomnijmy, że w marcu Kuanlin wraz z Wooseokiem z PENTAGON wydali “9801”. Promocja krążka była jedną z jego nielicznych aktywności w Korei po rozpadzie Wanna One.

źródło: (1)
źródło zdjecia: gqkorea.co.kr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.