Najnowszy album The Boyz stanowczo odsuwa na bok niewinną odsłonę boysbandu, aby zaprezentować pełne uwodzicielskiej pasji wydawnictwo. Jak grupa wypadła w nowym koncepcie? 

Już w trakcie przedpremierowej promocji “REVEAL” mogliśmy zauważyć drastyczną zmianę konceptu The Boyz. Podczas premierowego showcase dla prasy, muzycy przyznali, że długo czekali na odpowiednią chwilę, aby móc pokazać swoją dojrzalszą stronę. Grupa zgodnie stwierdziła, że pierwszy w karierze long play wydaje się idealnym momentem do poszukiwań własnej tożsamości muzycznej. Warto zaznaczyć, że nad utworami z krążka pracowali m.in Poptime, który na swoim koncie ma współpracę chociażby z Zico przy viralowym hicie Any Song, czy główna producentka SM Entertainment – Kenzie. 

Tytułowe REVEAL opowiada o uczuciach mężczyzny, który za dnia usuwa się w cień, aby pod osłoną nocy dać się porwać pragnieniom oraz uczuciom, którymi daży swoją wybrankę. Kierujące nim emocje porównywalne do zachowania wilkołaka, który wieczorową porą wyrusza na polowanie. Linia melodyczna charakteryzuje się popularnym połączeniem popu oraz house’uCałość oprawiona została MV złożonym z wielu kunsztownie dopasowanych setów. Jednak to wspólne ujęcia grupy za sprawą porywającej i intrygującej choreografii zwracają największą uwagę odbiorców.

Na wydawnictwie znalazło się łącznie dziewięć utworów. Album otwiera pełne energii Ego. Tuż po tytułowym REVEAL, usłyszymy Shake You Down, opowiadające intrygującą historię o nieujarzmionych emocjach mężczyzny wobec swojej ukochanej. Jak przystało na mroczny koncept, na krążku nie mogło zabraknąć pozycji zbudowanej na elektronicznej perkusji w stylu 808, którą odnajdziemy na Scar. Delikatniejsze, bardziej popowe rytmy grupa zaprezentowała na Salty, Break Your Rules oraz Wings. Fani popowych ballad z pewnością docenią natomiast minimalistyczne Goodbye, oraz zamykające krążek Spring Snow

 

Który utwór z “REVEAL” jest Waszym ulubionym? 

źródło: (1)

źródło zdjęcia: YouTube 1theK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.