Młody girlsband z Pledis Entertainment ma za sobą udany debiut z „Hi! Pristin”. Po pięciu miesiącach od tamtego czasu, światło dzienne ujrzał drugi EP grupy – „Schxxl Out”. Co wiemy o krążku niedługo po premierze?

„Schxxl Out” promuje tytułowe We Like, wśród którego autorów możemy znaleźć chociażby Sungyeon i Roę. Oprócz tego kawałek stworzyli producenci, którzy już wcześniej pracowali z Pristin: BUMZU, Park Kitae, Simon Petren, Maja Keuc i Joe Michel. W tekście członkinie girlsbandu opowiadają o dziewczynie, która, świadoma swojego wdzięku, oznajmia chłopakowi, że go lubi. Zaznacza jednocześnie, że jest szczęściarzem, że to właśnie jego wybrała. W klipie, dziewczęta włamują się w nocy do centrum handlowego, gdzie bawią się i uciekają przed ochroną. 

Nad tworzeniem całego albumu, wraz z producentami, pracowały członkinie zespołu. W efekcie usłyszeliśmy pięć nowych kawałków. Więcej o poszczególnych trackach, ze „strony B” znajdziecie poniżej:

  1. We Are Pristin – krążek rozpoczyna wyraźna wiadomość od Pristin– każdy powinien zapamiętać tę nazwę. Dziewczęta w piosence obiecują, że ich grupa będzie czymś świeżym na rynku muzycznym i, że to, co publiczność słyszy aktualnie, to jedynie początek. Przekaz utworu wzmacnia aranżacja stylizowana na zawołania cheerleaderek. Tekst kawałka napisały Sungyeon i Xiyeon, które brały też udział w komponowaniu numeru, razem z BUMZU i G-high.
  2. We Like
  3. Aloha – lekka kompozycja z funkową gitarą, pasująca klimatem do kończących się wakacji. Członkinie girlsbandu niecierpliwie czekają w niej na odpowiedź ze strony chłopaka, za którym szaleją i chcą z nim być. Słowa piosenki napisały wspólnie Roa, Xiyeon i Kyla z pomocą GDLO. Dwie pierwsze pracowały z producentem również przy kompozycji numeru.
  4. 티나 (Tina) – połączenie popularnego tropical house ze stylem moonbathon. Piosenka opowiada o zmęczeniu niepewnym zachowaniem chłopaka, pomimo łączących nas z nim uczuć. Co ciekawe, tina oznacza w slangu mądrą, niezależną kobietę, która zna swoją wartość. Wśród tekściarzy i producentów utworu znajdziemy Yehanę.
  5. 말야 (Your Words) – najdelikatniejsza propozycja z „Schxxl Out”. Mówi o zauroczeniu, które z dnia na dzień jest coraz silniejsze. Za tekstem i kompozycją kawałka stoi Iggy Youngbae (twórca m.in. Rough, Navillera i Fingertip GFRIEND, Cattalena i My Copycat Orange Caramel, Heaven Ailee). W tworzeniu piosenki pomagały też członkinie grupy: Roa, Sungyeon, Kyla, Rena, Nayoung i Xiyeon.

Na światowym iTunes „Schxxl Out” wspiął się na podium w Tajlandii (1. miejsce), Singapurze (2. miejsce), Indonezji i Szwecji (oba 3. miejsce). Oprócz tego, znalazł się w pierwszej setce list w USA i Wielkiej Brytanii (wyniki pochodzą z 24 sierpnia z 12:00 czasu polskiego).

Promocję dziewczęta rozpoczęły od występu w M!Countdown. Oprócz tytułowego We Like zaprezentowały również Aloha. Dzień później pojawiły się natomiast w KBS Music Bank. Czwartkowe wideo znajdziecie poniżej, a piątkowe tutaj: [WE LIKE][ALOHA].

Na portalu Melon mogliśmy znaleźć również galerię zdjęć zza kulis kręcenia teledysku. Fotografie sprawdzicie też u nas:

 

źródła:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.