Hyoyeon kontynuuje swoją przygodę ze stylem EDM i klubowymi brzmieniami. W tym stylu został nagrany najnowszy numer wokalistki – Punk Right Now. Co warto wiedzieć o piosence? Sprawdźcie w naszym artykule!

Ponad tydzień temu SM Entertainment niespodziewanie rozpoczęło promocję nowego singla Hyoyeon. Solistka 13 listopada wróciła na scenę z tanecznym Punk Right Now. Kawałek to drugie wydawnictwo, które członkini SNSD sygnowała pseudonimem DJ HYO. Przypomnijmy, że pierwszym było kwietniowe Sober (więcej o nim TUTAJ).

Najnowsza piosenka Hyoyeon to popowy taneczny utwór oparty na dźwiękach electro-house’u. Jak każdej typowo imprezowej kompozycji całości towarzyszy intensywny beat, zachęcający słuchacza do zabawy. W tekście numeru pewna siebie artystka opowiada o byciu wyjątkowym. Zdaje sobie sprawę ze swojej odmienności i jest z niej dumna. Czuje, że inni postrzegają ją za wzór, a jej to odpowiada. Przy tworzeniu kawałka pracował amerykański DJ 3LAU. Muzyk ma na swoim koncie wiele występów na festiwalach EDM i takie numery jak How You Love Me czy Is It Love.

Na krążku znajdziemy też drugą wersję Punk Right Now. Tym razem artystka nagrała ją w języku angielskim. Teledysk do niej zobaczycie TUTAJ. Wszystkie zdjęcia promocyjne przypomnicie sobie natomiast TUTAJ.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: Oficjalna Strona Hyoyeon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.