Koreańskie media z dużą ciekawością patrzą na kolejne kroki Park Bom na scenie muzycznej. Artystka wpadła w wir pracy i nie zamierza zwalniać tempa! Niecałe półtora miesiąca od premiery “Spring” wokalistka powróciła z nowym materiałem. Co powinniśmy wiedzieć o “re:BLUE ROSE”? 

Bom powróciła z nowym materiałem 2 maja. Wydawnictwo solistki jest rozszerzoną wersją wydanego w marcu singla “Spring”. Tytuł krążka od samego początku subtelnie sugeruje słuchaczowi, z jaką problematyką zmierza się krążek. Samo “[feeling] blue” oznacza bowiem “czuć się smutnym/przygnębionym”, zaś tytułowa, niebieska róża jest symbolem m.in. nieodwzajemnionej miłości.

Głównym singlem zostało 4:44. Kawałek w wysublimowany sposób łączy stonowaną, popową balladę z electro-popową dynamiką. Jego bohaterka przeżywa bolesne rozstanie, po którym nie może się pozbierać. Przyznaje, że pomimo otaczającej jej pustki i samotności cały czas odczuwa obecność swojego byłego kochanka. W pewnym momencie, zdaje sobie jednak sprawę, że ich wspólna historia zakończyła się. W utworze oprócz Bom usłyszymy również Wheein z MAMAMOO.

Na mini-albumie, znajdziemy łącznie pięć utworów, w tym dwie, nowe wersje Spring. Pierwsza, reggae, charakteryzuje się bogatszą linią melodyczną od oryginalnego singla. Drugą odsłoną singla, jest wyczekiwana aranżacja balladowaBom nagrała ją we współpracy ze swoją siostrą, wiolonczelistką, Park Go Eun. Pozostałe trzy utwory usłyszeliśmy już na poprzednim wydawnictwie solistki. 

Krążek od samego początku dobrze poradził sobie na koreańskich notowaniach muzycznych. Kilka godzin po premierze, 4:44 pojawiło się na pierwszym miejscu list serwisów Bugs oraz Naver. W późniejszych godzinach, kawałek zajął również pierwsze miejsce zestawienia Soribada. Dodatkowo, “re:BLUE ROSE” stanęło na podium listy iTunes w dziesięciu krajach. Szczegółowe wyniki możecie znaleźć poniżej. 

Koreański serwis Bugs opublikował ponadto fotografie z planu zdjęciowego MV do 4:44. Sprawdźcie je poniżej!

 

źródło zdjęcia: YouTube D-NATION

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.