Artysta zaskoczył fanów zapowiedzią wspólnego utworu z amerykańskimi artystami.

W ostatnim czasie Dean często wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Tym razem, wrócił do Korei z zapowiedzią współpracy z członkinią alternatywnego zespołu The Internet oraz producentem Nickiem Green’em.

 

 

 

soon #newshit

Post udostępniony przez deantrbl. DΞΔN (@deantrbl)

Kim są nowi współpracownicy muzyka?

Rówieśniczka Dean’a, wokalistka The InternetSyd, oprócz śpiewania zajmuje się DJ-ką i produkcją muzyki. Artystka lubi przełamywać stereotypy chociażby poprzez swój wygląd czy teksty. Ma zadziorny wizerunek, czego nie słychać w jej spokojnym i przyjemnym dla ucha stylu śpiewania.

Oprócz Syd, w zespole grają Matt Martians (keyboard; założył Odd Future, do której należała Syd), Patrick Paige II (gitara basowa), Christopher Smith (perkusja) oraz Steve Lacey (gitara). Muzycy połączyli swoje siły w 2011 roku. Nazwa „The Internet” z założenia miała być trudną do „wygooglowania”, jednak zespół zdobył popularność na całym świecie.

Po lewej stronie powyższej fotografii stoi Nick Green, producent, który współpracuje z The Internet. W zeszłym roku, wspólnie ze swoim kolegą z duetu Dave’m Rosser’em, byli nominowani do Grammy w kategorii Best Urban Contemporary Album za krążek The Internet „Ego Death”. Pojawili się na nim artyści tacy jak Kaytranda, Tyler, the Creator, czy Janelle Monáe.

W zeszłym tygodniu Dean, wraz z członkami Clubu Eskimo (2xxx!, Miso i OFFONOFF), zagrał również dwa koncerty w Kanadzie.

Co nowego u Deanfluenza?

Dean nie tylko tworzy swój materiał, ale współpracuje też z innymi artystami jako producent Deanfluenza. Ostatnio pojawił się w kawałku Yamoo B.O.S.S. Oprócz produkcji i tekstu, Dean wniósł do utworu swoją melodyjność w refrenie. Kawałek w brzmieniu jest ciężki i agresywny, a stylem przypomina kawałki spod szyldu Illionaire Records. Przypomnijmy, że artysta pracuje dla wytwórni.

B.O.S.S. opisuje problemy w byciu szefem. Kawałek zmiksował Boost Knob, a nad końcową pracą czuwał muzyk Chris Gehringer. Na swoim koncie ma ponad półtora tysiąca różnych produkcji, między innymi z raperem T.I, The Chainsmokers, Jennifer Lopez czy Rihanną. Grafika jest dziełem Nongraphic, który tworzy monochromatyczne kolaże.

Kim jest Yammo? To raper i producent, urodzony w 1991 roku. Tworzy muzykę dla największej hip-hopowej wytwórni w Korei – Illionaire Records. Produkuje oczywiście też swoje utwory, chociażby Flex On Em.

 

źródła: (1)(2)(3)(4)(5)(6)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.