Lider VIXX nie przedłużył kontraktu z Jellyfish Entertainment. O swojej decyzji poinformował na swoim osobistym Instagramie.

Koreańskie media we wtorek 3 listopada opublikowały informację o zakończeniu kontraktu pomiędzy Cha Hakyeonem (N) oraz Jellyfish Entertainment. Muzyk spędził w wytwórni 8 lat, gdzie zadebiutował w boysbandzie VIXX.

Niedawno artysta podpisał kontrakt z agencją 51K. Wytwórnia specjalizuje się w zarządzaniu aktorami w różnego rodzaju mediach. Ma pod swoimi skrzydłami takie osoby jak m.in Taecyeon z 2PM oraz Lee Sung Woo.

Jellyfish Entertainment również potwierdziło informacje o odejściu Hakyeona. „Nasz kontrakt na wyłączność z N wygasł 31 października. Po serii długich rozmów wspólnie z N postanowiliśmy nie przedłużać naszej umowy”, przeczytamy w oświadczeniu wytwórni. „Serdecznie dziękujemy N’owi za jego odwieczną wiarę w nas  i w siebie nawzajem, będziemy kibicować jego [przyszłym aktywnościom]. Chcielibyśmy, żeby [fani] nadal wspierali N, który rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu”.

Hakyeon zamieścił na swoim Instagramie list skierowany do fanów. Wyjaśnia w nim powód swojej decyzji i kieruje kilka ciepłych słów do Starlight, fanklubu VIXX. Przeczytajcie tłumaczenie listu poniżej:

List od Hakyeona

„Po odpowiednim rozważeniu [sytuacji] oraz dyskusji z członkami VIXX, zdecydowałem się nie przedłużać kontraktu i dołączę do nowej agencji, by móc dalej stawiać przed sobą wyzwania.

Przepraszam za te nagłe wieści. Chciałem bezpośrednio przekazać to Starlight, którzy byli zaskoczeni artykułami w mediach.

Dzień, w którym VIXX zadebiutowało w 2012 roku, dzień, w którym powstał oficjalny fanklub Starlight, oraz dzień, w którym spotałem Starlight w KSPO DOME, o czym zawsze marzyłem odkąd byłem młody.

Od dnia, w którym płakałem razem ze Starlight po uzyskaniu 1. miejsca w KBS Music Bank, od kiedy odbyłem swój pierwszy indywidualny fanmeeting, 'Achahakyeon’ [konto na Instagramie lub YouTube – przyp. red.], aż do niedawnego zwolnienia z wojska. Minęło dużo czasu, ale doskonale pamiętam wszystkie chwile spędzone razem, jakby to było wczoraj.

Chociaż nigdy nie byłem doskonały, byłem w stanie pracować nad sobą i czułem się spokojny, ponieważ Starlight zawsze byli przy mnie, aby wspierać, śmiać się i płakać razem ze mną.

Miałem szczęście, że spotkałem was jako N z VIXX i byłem bardzo szczęśliwy przez ostatnie 8 lat.

Dziękuję, bardzo Wam dziękuję.

Chociaż opuszczam swoją agencję, w której spędziłem ostatnie 10 lat, odkąd zacząłem staż jako trainee, wspieram indywidualne działania członków, którzy uszanowali moją decyzję. Jeśli nadejdzie dzień, w którym będziemy mogli wystąpić na scenie jako VIXX, zrobię co w mojej mocy, aby scena zabłysła.

Zrobię co w mojej mocy, aby pokazać swój rozwój Starlight oraz członkom VIXX, którzy dali mi siłę i pocieszenie w radosnych oraz smutnych chwilach, tak, abym nie żałował ani nie wstydził się mojej obecnej decyzji i akcji.

(Walczmy z COVID-19) i do dnia, w którym się spotkamy, bądźmy zdrowi i bezpieczni! Nie ważne, ile razy to mówię, to wciąż za mało [by wyrazić wdzięczność] Starlight. Dziękuję, bardzo Wam dziękuję.

Od Hak-Yeon Cha”

[collapse]

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez 차학연 (@achahakyeon)

W zeszłym roku czterech z sześciu członków VIXX odnowiło swoje kontrakty z Jellyfish Entertainment: Leo, Ken, Hyuk oraz Hongbin. Ostatni z nich opuścił jednak zespół i wytwórnię wskutek kontrowersji podczas jednej z transmisji w serwisie Twitch. Ravi odszedł z agencji w maju 2019 roku, by założyć własną firmę.

 

źródło: (1)(2)(3)
źródło zdjęcia: dispatch.co.kr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.