Solistka po długiej nieobecności na scenie powróciła z nowymi kawałkami. Co powinniśmy wiedzieć o pierwszej części projektu “In The Name Of Love”? Sprawdźcie nasze podsumowanie! 

Historia solowej kariery CL jest idealnym przykładem tego, że kontrakt z dużą wytwórnią nie zawsze jest gwarancją sukcesu. Pomimo wyrobionej jeszcze jako liderka 2NE1 mocnej pozycji na rynku, po rozpadzie grupy aktywności artystki można policzyć na palcach jednej ręki. Jednak hiatus raperki nie mógł trwać wiecznie. Chaerin na początku listopada oficjalnie ogłosiła swoje odejście z wieloletniej wytwórni, YG Entertainment. Niedługo później poinformowała fanów, że powróci na scenę z nową muzyką. 

Projekt “In The Name Of Love” jest formą cyfrowego dziennika artystki, która chce pokazać, że nawet na chwilę nie porzuciła swoich muzycznych marzeń. Każdy kawałek wydany w ramach trzytygodniowego cyklu, w tytule zawiera datę powstania. Wszystko to, aby na koniec utwory mogły połączyć się w chronologiczną całość.

CL zaprezentowała nam łącznie dwa utwory. Pierwszy z nich, +DONE161201+ jest stanowczym odcięciem się od przeszłości. Tekst kawałka bezpośrednio mówi o tym, jak artystka jest zmęczona starą relacją, a jedyne, na czym jej zależy to zakończenie tego rozdziału w swoim życiu. W klipie znajdziemy krótkie nagrania, na których znalazły się głównie osoby, które wspierają CL bądź są jej bliskie. Oprócz pozostałych członkiń 2NE1 w teledysku zauważyć możemy m.in.: Taeyanga, Lee Hi, One czy Grimes.

Drugą pozycją, którą usłyszeliśmy w tym tygodniu to +REWIND170205+. Kompozycja jest swoistą deklaracją CL o chęci powrotu do starych czasów i rozpoczęcia wszystkiego od nowa pomimo wszystkich trudności. Tym razem klip promujący utwór powstał przy użyciu animacji poklatkowej z użyciem niepublikowanych wcześniej zdjeć z różnych etapów kariery CL. Ponownie możemy z nim zauważyć Park Bom, Minzy, Darę czy G-Dragona. 

Na liście iTunes najlepiej radzi sobie +DONE161201+. Utwór stanął na podium zestawienia w czternastu krajach. W Polsce kawałek zadebiutował na 22. pozycji. Szczegółowe wyniki znajdziecie poniżej:

 

źródło zdjęcia: Oficjalny YouTube CL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.