Girlsband planuje wydać swój piąty mini-album w karierze.

AKTUALIZACJA: 18 marca

MOMOLAND podzieliło się pierwszym teaserem Show Me:

 

AKTUALIZACJA: 17 marca

Zgodnie z harmonogramem, MOMOLAND wrzuciło skrót wszystkich piosenek. Tytułowy utwór otrzymał oficjalną nazwę Show Me, jak podejrzewali fani.

 

AKTUALIZACJA: 16 marca

Poznaliśmy prawie całą tracklistę krążka. Na „Show Me” znajdzie się pięć piosenek, a tytułowy utwór, chociaż nie znamy jeszcze jego oficjalnej nazwy, wyprodukowany zostanie przez Shinsadong Tigera.


 

 

AKTUALIZACJA: 15 marca, 16:00

Girlsband wstawił na swoich social media kolejne zdjęcia członkiń. Zobaczcie je poniżej:

AKTUALIZACJA: 15 marca, 10:00

Jesteśmy już po drugiej turze teaserowych zdjęć MOMOLAND. Tym razem otrzymaliśmy dwie fotografie z wybranymi członkiniami zespołu, oraz jedną grupową.

Oryginalny post: Dziewczyny z MOMOLAND przygotowują się do powrotu na scenę z nowym materiałem. Piąty mini-album girlsbandu będzie nazywał się „Show Me” i ujrzy światło dzienne 20 marca o 18:00 KST. MLD Entertainment opublikowało już pierwsze teaserowe zdjęcia, na których zobaczymy Jane, Ahin, Nancy, Nayun, Hyebin, JooE oraz Yeonwoo. Jednakże wytwórnia podała także informację, że w comebacku nie pojawią się Daisy oraz Taeha. Jak przeczytamy w oświadczeniu agencji „Oceniono, że odsunięcie Daisy i Taehy od tego albumu będzie najlepszym wyjściem z powodów zdrowotnych i osobistych [członkiń], więc najbliższy comeback odbędzie się z siedmioma osobami. Dwie pozostałe członkinie powrócą z wydaniem kolejnego albumu”.

Dodano także harmonogram przedpremierowej promocji dla nadchodzącego albumu. Już zobaczyliśmy pierwsze dwa zestawy teaserów, a 15 marca planowane jest opublikowanie kolejnych zdjęć o północy oraz 18:00 czasu koreańskiego. Trzecia runda fotografii pojawi się 16 marca. W niedzielę 17 marca poznamy tracklistę krążka, a dzień później, 18 marca, usłyszymy skrót wszystkich piosenek. 19 marca opublikowane zostaną dwa teasery teledysku, o północy i 18:00 czasu koreańskiego.

Ostatnim comebackiem MOMOLAND jest „Fun To The World”, wydane pod koniec czerwca 2018 roku. Płytę promował BAAM, będące kontynuacją viralowego hitu Bboom Bboom. Więcej o płycie możecie przeczytać na naszej stronie.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter MOMOLAND

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.