Pojawiły się zapowiedzi najnowszego projektu girlsbandu.

AKTUALIZACJA: 14 czerwca

Kolejny zwiastun Yes I Am skupił się wokół Moonbyul i Solar. Znamy też szczegóły albumu „Purple”. Pojawi się on w wersji A oraz B. Ci, co zamówią krążek, otrzymają dodatkowo 82-stronicowy photobook, plakat i losową kartę z ośmiu możliwych. 

 

AKTUALIZACJA: 13 czerwca

Dzisiaj poznaliśmy pierwszy zwiastun promocyjnego utworu MAMAMOO. RBW Bridge potwierdziło także oficjalny tytuł piosenki, który, zamiast As For Me, będzie nazywał się Yes I Am.

 

AKTUALIZACJA: 12 czerwca

MAMAMOO w ciągu kilku dni podzieliły się szeregiem nowych materiałów promocyjnych. Zobaczyliśmy fragment choreografii do AZE GAG, tłumaczone też jako Dad Jokes. Na oficjalnych social media pojawiła się także jedna fotografia i tracklista. Na mini-albumie znajdzie się 5 piosenek, w tym DA RA DA, które mieliśmy już okazję usłyszeć. Tytułowym utworem został As For Me.


 

AKTUALIZACJA: 8 czerwca

W drugim zestawie promocyjnych fotografii znajduje się Wheein i Hwasa.

 

AKTUALIZACJA: 7 czerwca

Pojawiły się dwie pierwsze indywidualne fotografie promocyjne. Są na nich Moonbyul oraz Solar.

 

Oryginalny post: Na oficjalnym Twitterze MAMAMOO pojawiła się ilustracja z napisem „Dobre wieści! Chcemy ponownie kochać”. W dodanych hashtagach zamieszczono nazwy trzech kolorów w zapisie szesnastkowym (hex). Oprócz tego, o 9:00 czasu koreańskiego dodano pierwszy teaser ujawniający, że najnowszy mini-album będzie nazywał się „Purple”. Dziewczęta wrócą na scenę 22 czerwca.

Zapis pierwszego koloru pojawiał się już wcześniej w tweetach dziewczyn. 17 maja możemy go zobaczyć na czterech zdjęciach ze studia nagraniowego. W tych samych wpisach MAMAMOO oficjalnie potwierdziły, że nagrywają materiał do najbliższego comebacku. Kilka dni później dodano również zdjęcie raperki Moonbyul, które również podpisano purpurowym kolorem.

 

Wszystkie nowe informacje na temat comebacku MAMAMOO znajdziecie w tym artykule w formie aktualizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.