Członek NCT przeprosił za zachowanie wobec byłych partnerek, a SM Entertainment wystosowało w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

W ostatnich dniach w sieci zostały opublikowane posty byłych partnerek Lucasa. Pierwszy, okraszony dowodami w postaci zrzutów ekranu, pojawił się na Twitterze. Koreanka, która podała się za eks-dziewczynę muzyka oraz jego byłą fankę, opowiedziała swoją historię o tym, jak para zaczęła się spotykać. Artysta stosował wobec niej tzw. gaslighting, manipulował, nie płacił za nic i wykorzystywał ją jak skarbonkę (określiła go mianem „gold digger„) – nawet już po zerwaniu, kiedy byli jedynie przyjaciółmi. Niedługo potem odezwała się Chinka, która miała podobne doświadczenia z Lucasem. Prawdopodobnie umawiał się z obiema kobietami w tym samym czasie. 

Po narastającym napięciu na portalach społecznościowych, SM Entertainment udostępniło 25 sierpnia oficjalne oświadczenie. Jego treść przeczytacie poniżej:

Dzień dobry, tu SM Entertainment.

Przepraszamy za wywołanie niepokoju związanego z prywatnym życiem Lucasa, naszego artysty.

Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, zdecydowaliśmy się wstrzymać wydanie materiałów, w tym samej piosenki oraz wideoklipu, do singla Jalapeño Lucasa oraz Hendery’ego z WayV, który miał zostać wydany 25 sierpnia o 18:00 KST. 

Lucas poddaje głębokiej refleksji fakt, że spowodował wielki ból oraz rozczarowanie z powodu swoich błędów, a my również czujemy się odpowiedzialni za brak odpowiedniego zarządzania naszymi artystami.

Jeszcze raz przepraszamy za wzbudzenie niepokoju u wielu osób, w tym fanów, prywatną sprawą Lucasa.

Lucas opublikował na swoim Instagramie własnoręcznie napisany list. Jego tłumaczenie poniżej:

Tu Lucas.

Chciałbym szczerze przeprosić tych, których zraniło moje niewłaściwe zachowanie. Jeśli mógłbym mieć taką możliwość, chciałbym przekazać moje przeprosiny osobiście. 

Szczerze przepraszam fanów, którzy dali mi wiele sympatii i wsparcia w tej sytuacji.

Obserwując rozwój sytuacji przez ostatnie kilka dni, mogłem spojrzeć wstecz na moje zachowania z przeszłości i zastanowić się nad nimi. Patrząc wstecz na moje przeszłe czyny, z całą pewnością było to złe i nieodpowiedzialne zachowanie, które zawiodło całe wsparcie, jakie dawali mi moi fani.

Jeszcze raz chciałbym przeprosić wszystkich, którzy są rozczarowani moim zachowaniem.

Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy, dlatego wstrzymuję wszystkie moje zaplanowane aktywności, by poświęcić czas na refleksję nad sobą. 

Na koniec chciałbym przeprosić członków [zespołu], pracowników firmy oraz jej partnerów i personel stacji telewizyjnych za wszystkie niedogodności.

Naprawdę mi przykro. 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter WayV
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.