Członkinie BLACKPINK usłyszymy na nadchodzącym albumie Lady Gagi.

AKTUALIZACJA: 6 maja

Lady Gaga potwierdziła, że jej nadchodzący krążek usłyszymy już 29 maja

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

The journey continues. You can officially join me on #Chromatica on May 29. ⚔️💓

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

AKTUALIZACJA: 23 kwietnia

Lady Gaga na swoich Twitterze opublikowała listę utworów z „Chromatica”. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, na krążku znajdzie się nagrane razem z człońkiniami BLACKPINK Sour Candy:

Oryginalny post: Chociaż media od dłuższego czasu spekulują na temat współpracy BLACKPINK oraz Lady Gagi, to YG Entertainment w lutym udzieliło bardzo wymijającego komentarza dotyczącego ewentualnych międzynarodowych projektów girlsbandu. Niespodziewanie sieć amerykańskich sklepów Target opublikowała na swojej stronie internetowej listę piosenek z nadchodzącego krążka solistki. Zgodnie z wcześniej wspomnianą tracklistą, na “Chromatica” znajdziemy wspólny utwór artystek zatytułowany Sour Candy. Warto zauważyć, że kilka godzin po publikacji informacja zniknęła ze strony sklepu. Na ten moment nie znamy daty premiery wydawnictwa. 

Przypomnijmy, że w listopadzie 2019 roku YG Entertainment potwierdziło, że nowy materiał od BLACKPINK usłyszymy “w pierwszych miesiącach 2020 roku”. Ostatni raz grupa powróciła na scenę na początku kwietnia 2019 roku z Kill This Love

źródło: (1)

źródło zdjęcia: Oficjalny Instagram Lady Gagi/Oficjalny YouTube BLACKPINK 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.