Wokalista Infinite dostał rolę w nowej dramie telewizji JTBC.

Niebawem rozpoczną się nagrania do nowego serialu zatytułowanego “Miss Hammurabi”. Będzie to adaptacja powieści o tym samym tytule. Co ciekawe, autor oryginału, Moon Yoo Suk, został zatrudniony także do napisania scenariusza dramy. Połączy on siły z reżyserem Kwak Jung Hwanem. Serial będzie wyprodukowany przed premierą, co oznacza, że obejrzymy go dopiero po zakończeniu zdjęć do wszystkich odcinków. Emisja pierwszego z nich zaplanowana jest na maj tego roku.

“Miss Hammurabi” będzie realistyczną dramą, w którym poznamy historię trzech sędziów z całkiem różnymi osobowościami i poglądami. Park Cha Oh Reum, którą zagra Go Ara, jest pełną pasji i ideałów początkującą sędzią. Nie potrafi znieść niesprawiedliwości, a dzięki pozytywnej energii i uroczemu charakterowi szybko zjednuje sobie ludzi. L (Kim Myung Soo) wcieli się w postać Im Ba Reuna, który dba jedynie o kodeksy i zasady. Chociaż zdaje się, że ma wszystko – dobry wygląd i przenikliwy rozum, nie jest zainteresowany wspinaniem się po szczeblach kariery. Dwójka młodych sędziów będzie się sprzeczać, ponieważ Ba Reun uważa, że nie ma żadnych odstępstw od prawa. 

Z bohaterami będzie współpracować Han Sae Sang. W tej roli zobaczymy Sung Dong Ila. Jego postać to sędzia, który rozpoczął swoją pracę dosyć późno. Dzięki temu jednak rozumie rzeczywistość lepiej niż jego młodsi koledzy. Dzięki mądrości życiowej, którą posiada, potrafi zbalansować osobowości Park Cha Oh Reum i Im Ba Reuna.

 

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Infinite
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.