Kontrakt muzyka z Woollim Entertainment stracił swoją ważność. L zdecydował się na pójście własną ścieżką.

AKTUALIZACJA: 19 sierpnia, godzina 14:00

Woollim Entertainment wydało oficjalne oświadczenie w sprawie odejścia L z wytwórni oraz przyszłości Infinite: 

Witamy.

Tu Woollim Entertainment.

Przede wszystkich, chcemy wyrazić głęboką wdzięczność fanom, którzy cenią i kochają grupę Infinite.

Nasz kontrakt na wyłączność z członkiem Infinite, L (Kim Myung Soo), który był z nami przez ostatnie dziewięć lat, wygasł 18 sierpnia 2019 roku.

Przed zakończeniem ważności umowy, prowadziliśmy długie rozmowy z naszym artystą L i po dokładniej dyskusji została podjęta decyzja o nieprzedłużaniu kontraktu.

L (Kim Myung Soo) zadebiutował jako członek Infinite w 2010  roku i włożył swój cały wysiłek w działania w różnych dziedzinach. Wyrażamy naszą szczerą wdzięczność dla L, który był z nami przez długie dziewięć lat od 2010 roku.

Prosimy o okazywanie ciągłego wsparcia L, a my będziemy szczerze kibicować jego [działaniom w] przyszłości.

Ponadto, ponieważ członkowie [Infinite] są bardzo zdeterminowani, by kontynuować grupowe aktywności, rozwiązanie Infinite jako grupy nawet nie jest rozważane. Jeśli chodzi o kierunek przyszłych działań zespołu, zostaną one poddane dyskusji w przyszłości, ponieważ członkowie boysbandu odbywają aktualnie służby w wojsku.

Oryginalny post: Na Instagramie artysty 19 sierpnia został opublikowany  list, skierowany do fanów Infinite. Wokalista oficjalnie ogłosił w nim swoje dalsze plany. Myung Soo zdecydował się na opuszczenie swojej dotychczasowej agencji, by rozpocząć nowy etap w swoim życiu. L zaznaczył jednak, że nie oznacza to jednak jego definitywnego odejścia z boysbandu.

Pełne tłumaczenie listu przeczytacie poniżej:

Witajcie, tu Kim Myung Soo…L.

Chcę przeprosić za powitanie Was po raz pierwszy od długiego czasu z okazji tych nieprzyjemnych wieści i wyrazić swoją wdzięczność za wsparcie. Moje serce jest ciężkie na myśl, że wiadomość, którą chcę się podzielić, może być bolesna dla Inspirit, którzy zawsze okazywali mi ogromną miłość.

Z końcem zeszłego tygodnia zakończył się mój kontrakt z Woollim Entertainment. Po długich przemyśleniach podjąłem trudną decyzję. Po naradach, postanowiłem stanąć na własnych nogach. Czułem, że potrzebuję w życiu nowego wyzwania i teraz właśnie je podejmę.

Czuję, że wiele się nauczyłem oraz dorosłem będąc w Woollim przez długie 10 lat, od czasu zostania trainee, przez debiut aż do teraz.

Myślę, że czas mija bardzo szybko.

Wszystkie chwile spędzone razem z Inspirit po debiucie z Infinite były szczęśliwe.

Wszystkie tego momenty były szczęśliwe także dzięki członkom Infinite, z którymi spędziłem cały ten czas. Chcę jeszcze raz wyrazić swoją wdzięczność i dotrzymać obietnicy, że będziemy zawsze razem.

Trudno jest opisać słowami ile siły dali mi członkowie Infinite oraz Inspirit od czasu debiutu do teraz.

Chociaż możemy być teraz w nieco innej formie niż wcześniej, nic nie zmieniło się w naszym wzajemnym zaufaniu, że będziemy trzymać się razem i się wspierać.

Także prezesie Lee Jung Yeop, wiceprezesie Lee Ji Young oraz cała rodzino Woollim, którzy daliście mi szansę na przeżycie niezapomnianych i cennych chwil oraz szczęście i wsparcie. Będę ciężko pracować, by spotkać Was jako jeszcze lepszy człowiek w przyszłości.

Ponadto, mogę kontynuować pracę z członkami Infinite i dołożę wszelkich starań, by być z nimi wszędzie, gdzie tylko będą mnie potrzebować.

Po raz kolejny szczerze dziękuję Inspirit, którzy uwierzyli we mnie i obdarowywali mnie ogromną miłością.

Będę ciężko pracował, by wkrótce spotkać się z Wami jako lepszy człowiek.

Dziękuję za przeczytanie tego długiego listu do końca.

Od Kim Myung Soo.

 

 

źródła: (1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Infinite

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.