Zespół odbył najdłuższą transmisję na żywo w historii całej platformy.

W nocy z 17 na 18 marca KNK ustanowiło nowy rekord na V LIVE. Udało im się odbyć 12-godzinny stream, który zapewnił im pierwsze miejsce wśród najdłuższych transmisji, jakie kiedykolwiek odbyły się na V. Tym samym zostawili daleko w tyle DIA, które poprzednio posiadały ten tytuł z 7-godzinną mini trasą koncertową po Seulu.

Głównym motywem całej transmisji miało być nocowanie, lub inaczej sleepover. Chłopcy przygotowali cały zestaw przedmiotów potrzebnych do piżamowych imprez: zestaw gier planszowych, przekąski, grill, karaoke, a nawet namiot wypełniony kocami. Poświęcili także czas, aby pograć online z fanami, czego postępy mogliśmy zobaczyć na włączonym w tle telewizorze. Seungjun pochwalił się też klipem pierwszej planowanej choreografii do debiutanckiej piosenki KNOCK.

Całość wypadła bardzo naturalnie, za co otrzymali wiele pochwał od fanów. Z ciekawostek warto dodać, że koło 1:30 KST wyemitowano 11 odcinek programu „Game Show”, w którym bierze udział Youjin. Cała grupa chętnie obejrzała show i żywo komentowała umiejętności swojego wokalisty w „Starcraft”.

Fani otrzymali również specjalne zadanie. Zespół obiecał, że jeżeli uda im się uzyskać 5 milionów serc, zorganizują mini koncert. Tinkerbells spełniły ten warunek 54 minuty przed końcem transmisji. Całe V obejrzało ponad 165 tysięcy osób. Poniżej możecie zobaczyć pełen live:

 

Obecnie cały czas trwają przygotowania do comebacku. Zespół często wrzuca na swoje social media nowe filmiki i zdjęcia z sali treningowej, warto więc odwiedzić ich Instagram lub Twitter.

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.