Byli członkowie JBJ ogłosili plany dotyczące ich muzycznej przyszłości.

Kenta i Sang Gyun spotkali się z koreańskimi fanami na fanmeetingach w Seulu, które odbyły się 7 lipca. Już wcześniej zapowiadali, że tego dnia czeka na nich wyjątkowa informacja. Chłopcy ogłosili, że będą promować się jako duet. Po show pojawili się na VLIVE, by podzielić się tym ze wszystkimi. “Co najważniejsze, nie będziemy tymczasowym unitem. Stworzymy stałą grupę, która od tego momentu będzie promować się wspólnie”,  zaznaczył Kenta. Sang Gyun przyznał, że niektórzy fani już wcześniej to podejrzewali. Duet wyznał, że ulżyło im, kiedy mogli to wreszcie oficjalnie ogłosić. Ujawnili także zaskakującą, entuzjastyczną reakcję fanów na tę informację. Retransmisję ich live możecie obejrzeć poniżej:

Otwarte zostało oficjalne fancafe duetu. Możecie znaleźć je pod tym adresem. Chłopcy zbierają także propozycje nazw dla ich grupy. Swoimi sugestiami można podzielić się w specjalnej zakładce na fancafe do 10 lipca. Potem zostanie wybranych kilka pomysłów, a oficjalna nazwa zostanie wyłoniona dzięki głosowaniu fanów. 

Kenta i Kim Sang Gyun wzięli udział w Produce 101, a po programie zadebiutowali w tymczasowej grupie JBJ. Po zakończeniu jej działalności, członkowie boysbandu rozpoczęli swoje indywidualne aktywności. Duet ogłosił jednak wspólne fanmeetingi w Japonii i Korei, które wzbudziły pierwsze podejrzenia fanów, co do ich wspólnej muzycznej kariery.

 

źródło zdjęcia: news.kstyle.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.