Wokalista GOT7 oficjalne dołączył do wytwórni H1GHR MUSIC, a także zapowiedział wydanie nowego singla.

AKTUALIZACJA: 13 maja

Kolejny teaser nowej piosenki JAY B pojawił się dzisiaj na YouTube. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że za wyprodukowanie piosenki odpowiada Cha Cha Malone, który współpracował z Jay Parkiem, CEO wytwórni,  przy takich utworach jak All I Wanna Do Me Like Yuh.


 

AKTUALIZACJA: 12 maja

Dostaliśmy dzisiaj pierwszy teaser nadchodzącego singla JAY B Switch It Up. Premiera piosenki odbędzie się o 11:oo polskiego czasu.


Oryginalny wpis: We wtorek, 11 maja za pośrednictwem swoich social media wytwórnia ogłosiła, że nowym artystą pod ich skrzydłami jest lider GOT7, JB. Dodatkowo, w swoim ogłoszeniu zawarli informację, że od teraz będzie się on promował pod pseudonimem JAY B, a 14 maja możemy spodziewać się jego pierwszego solowego singla.

Jay Park, CEO H1GHR MUSIC osobiście skontaktował się z JAY B, aby namówić go do dołączenia do wytwórni. Obaj odbyli długą rozmowę na temat przyszłości piosenkarza i tego, w jakim kierunku chciałby on podążyć. Sam artysta skomentował tak całą sytuację:

Doceniam to, że Jay Park pierwszy skontaktował się ze mną i przez cały czas mi ufał. W końcu zdecydowałem się dołączyć do H1GHR MUSIC z wiarą, że mogę tutaj osiągnąć swoje cele; zostać artystą, który opracowuje różne wyniki w oparciu o moją poprzednią karierę muzyczną jako idola. Jestem naprawdę podekscytowany, mogąc zacząć [ponownie] jako solista w H1GHR MUSIC.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny filmik z ogłoszeniem nowego artysty H1GHR MUSIC:

 

Na początku tego roku wszyscy członkowie GOT7 zdecydowali się na nieprzedłużenie kontraktu z pierwotną agencją JYP Entertainment, skupiając się na swoich solowych aktywnościach. Raper Mark dołączył do amerykańskiej agencji Creative Artists Agency, BamBam postanowił promować się pod ABYSS Company. Najmłodszy członek zespołu – Yugyeom podpisał kontrakt z hip-hopową wytwórnią AOMG, Youngjae połączył swoje siły z Sublime Artist Agency, a Jinyoung zdecydował się na rozwój swojej aktorskiej kariery w BH Entertainment. Jedynie raper Jackson nie zdecydował się na przejście do nowej agencji, zostając w swojej wytwórni TEAM WANG, która nawiązała współpracę z Sublime Artist Agency. 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Arena Homme Plus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.